Головна / TOP / У Тернополі мешканці перетворюють квартири в міні-городи

У Тернополі мешканці перетворюють квартири в міні-городи

Жителі міста, крім звичних овочів, вирощують мікрозелень

У Тернополі місцевий житель Олег Гром перетворив однокімнатну квартиру в справжню теплицю. Вдома чоловік вирощує не тільки звичні овочі, кріп, петрушку, але і так звану мініатюрну зелень і активно застосовує її в кулінарії.

sprouts-763457_960_720-24593-10049Квартира Олега нагадує теплицю або наукову лабораторію. Уздовж кімнати стоять стелажі з лотками, у яких дозріває урожай. Олег пророщує тут зерна пшениці, кукурудзи, соняшнику та деяких екзотичних рослин.

У місті вже з’явилися послідовники незвичайного квартирного городництва. Зокрема, сім’я Гарига взагалі налагодили цілу міні-індустрію. У теплиці вирощують мініатюрну зелень за європейськими технологіями. В лотках теплиці ростуть мікрогрін, амарант, фенхель, гірчиця, крес-сала, рукола. А салати вирощують за німецькою технологією: рослини просто плавають у воді і виростають удвічі швидше. Крім того, в теплиці є їстівні квіти.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top