Головна / TOP / 5 корисних ранкових звичок, які рекомендує Уляна Супрун

5 корисних ранкових звичок, які рекомендує Уляна Супрун

safe_imageРанок впливає на те, як ми проведемо день. Часто після безсонної ночі, або якщо ви пропускаєте сніданок, у вас зникає бажання щось робити. Саме тому слід дотримуватися певних ранкових ритуалів, щоб бути продуктивним і зберегти хороший настрій на цілий день.

1. Лягайте спати вчасно

22.07-3

Хороший ранок залежить від якості і тривалості сну. У вас навряд и вийде прокинутися о 6:00, якщо ви лягли спати о 2 годині ночі. Організму потрібно не менше 7-8 годин, щоб відновити сили.

2. Побудьте наодинці із собою

Не лише тіло потребує зарядки, але і наш мозок також. Ттому навчіться медитувати. І практикуйте медитацію щоранку. Це допоможе концентруватися на важливих речах і швидко впоратися з проблемами.

3. Рухайтесь

Smiling brunette doing physical jerks in studio

Тренування зранку прискорюють обмін речовин, допомагають покращити якість і тривалість сну. Приділіть хоча б 5 хвилин для зарядки, щоб «розбудити» організм.

4. Приймайте холодний душ

Холодна вода сприяє покращенню фізичного та психологічного самопочуття. Також знижує рівень гормону стресу, стимулює кровообіг та зменшує відчуття втоми.

5. Снідайте

22.07-1

Снідати потрібно регулярно і бажано продуктами  з високим вмістом корисних жирів та протеїнів. Краще уникати їжі із високим вмістом цукру.

За матеріалами сайту: https://super.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top