Головна / TOP / Для Тернополя придбано 5 контейнерів для вживаного одягу

Для Тернополя придбано 5 контейнерів для вживаного одягу

Станом на 1 травня у місті триває завершальний етап реалізації малого проекту “Контейнери для благодійності” в рамках “Громадського бюджету”. Зокрема, наразі закуплено 5 контейнерів для забезпечення збору необхідних речей для незахищених верств населення.

774-f47d3df6741b29a9a6f153ef0c6361f0Нагадаємо, що проект переміг на “Громадському бюджеті” і має бути втілений за кошти міського бюджету уже в 2018 році. Речі сортуватимуть, віддадуть на прання та роздадуть людям, яким необхідна допомога.

Бюджет проекту – 180 000 гривень.

— Мета проекту – розмістити 10 контейнерів, де люди зможуть залишати вживані речі. Ну, люди наші все вивозять кудись, кидають просто на смітник при цьому є люди, які потребують цього. За одягом слідкуватимуть місцеві церкви. Вони зацікавлені і готові до такого. Церква буде сама дивитись за цим і популяризувати проект, – зазначив ініціатор проекту Віктор Гунька.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top