Головна / TOP / Тернопільська міська рада підписала меморандум про співробітництво з Державною Інноваційною фінансово-кредитною установою

Тернопільська міська рада підписала меморандум про співробітництво з Державною Інноваційною фінансово-кредитною установою

28 березня у Тернополі з робочим візитом перебував голова правління Державної Інноваційної фінансово-кредитної установи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Володимир Ставнюк.

Метою приїзду було обговорення з очільником Тернополя Сергієм Надалом та головою громадської організації «Центр Науки Тернополя» Христиною Білінською подальші напрямки співпраці та можливості надання Тернополю інвестиційної підтримки та підтримки стартапів молодих науковців та винахідників.

img-0318-0041130За результатами зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співробітництво під час реалізації інноваційних проектів між Тернопільською міською радою, Центром Науки та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою.

«Підписання цієї угоди для нас є знаковою подією, адже фінансова підтримка на державному рівні допоможе реалізуватися молодим активним людям та стимулюватиме розвиток інноваційного підприємництва у Тернополі, – коментує Сергій Надал. – Хочу зазначити, що минулого року, за ініціативи мешканців міста в рамках проекту «Громадський бюджет» у Тернополі, був створений перший в Україні Центр науки, який сьогодні успішно функціонує та допомагає пропагувати науку і залучати винахідників до створення цікавих проектів».

Володимир Ставнюк зазначив, що він бачить велику перспективу у тернопільських стартаперів та молодих науковців, тому Тернопіль сьогодні є одним із перших міст, яке Державна Інноваційна фінансово-кредитна установа готова підтримувати у формуванні інноваційних екосистем та фінансуванні перспективних наукових проектів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top