Головна / TOP / 14 звичок людей, які подобаються оточуючим

14 звичок людей, які подобаються оточуючим

Чому одні люди подобаються всім, не докладаючи ніяких зусиль? А іншим, незважаючи на старання, так і не вдається завоювати прихильність оточуючих.
Наполеон Хілл, автор популярного бестселера “Думай і багатій”, в одному зі своїх есе описав звички людей, яких просто обожнюють оточуючі.
Як приклад такої видатної людини Хілл звернувся до особистості Чарльза Шваба, промислового магната в сфері виробництва сталі. Завдяки своїй непересічній особистості, Шваб зумів прокласти стежку від простого роботяги до керівника з річною заробітною платою в 75 000 доларів і регулярними бонусами у вигляді сум з шістьма нулями (астрономічні цифри для того часу).
Бос Шваба, відомий підприємець Ендрю Карнегі, так відгукувався про роботу свого підлеглого: “Річна зарплата сплачувалася Швабу за роботу, яку виконував він сам, а мільйонні бонуси були заохоченням за те, що Шваб, завдяки своїм видатним особистісним якостям, змушував робити інших”.

Ось список 14 звичок, описаних Хіллом, якими володіють люди з видатними особистісними якостями, які змушують інших слідувати за нами:

1. Вони створюють позитивний психологічний настрій і заряджають ним оточуючих
Завжди простіше бути циніком і песимістом. Але з таким ставленням непросто домогтися успіху і завоювати хорошу репутацію. А ось позитивний настрій, навпаки, істотно сприяє досягненню цих цілей.
2. Вони завжди розмовляють в поважному, доброзичливому тоні
Такі люди завжди впевнені в тому, що говорять. Тому їх мова спокійна і усвідомлена, що надає їй приємне звучання.
3. Вони уважно вислуховують своїх співрозмовників
Спілкування в зарозумілій повчальній манері – це відмінний спосіб задовольнити власне его, але це провальний шлях для тих, хто хоче сподобатися своїм співрозмовникам і встановити дружні відносини.
4. Вони вміють тримати себе в руках в будь-якій ситуації
Надто емоційна реакція, як позитивна, так і негативна, може створити про людину погане враження. Пам’ятайте, що часто мовчання може набагато ефективніше донести інформацію до співрозмовника, ніж наповнені негативними емоціями слова.
5. Вони спокійні
Доречність слів і вчинків – це одна з найважливіших якостей, яку люди люблять і за яку поважають інших.
6. Вони неупереджені та відкриті
Люди, закриті для нових ідей і які підтримують відносини виключно з однодумцями, втрачають можливість не тільки особистісного розвитку, а й можливість професійного росту.
7. Вони посміхаються, розмовляючи з іншими
Хілл стверджує, що найдорожчою власністю американського президента Франкліна Рузвельта була його чудова посмішка на мільйон доларів. Саме вона мимоволі змушувала його співрозмовників бути більш відкритими під час спілкування.
8. Вони знають, що зовсім не обов’язково озвучувати всі свої думки
Такі люди знають, що не варто ображати людей, висловлюючи всі свої думки, навіть якщо ці думки і правдиві.
9. Вони не люблять зволікати
Зволікання – це показник того, що ви боїтеся діяти. Що в свою чергу є показником вашої недостатньої ефективності.
10. Вони здійснюють як мінімум один добрий вчинок щодня
Вони допомагають іншим просто так, не чекаючи нічого взамін.

826899c25a

11. Вони не скаржаться на невдачі, вони витягують з них уроки
Люди захоплюються тими, хто вміє з гідністю приймати і переживати невдачі. Успішні люди дякують долі за порцію життєвої мудрості, яка б не прийшла до них, якби їм не довелося зіткнутися з невдачею.
12. Вони поводяться зі своїм співрозмовником так, ніби це найважливіша людина в світі
Успішні люди використовують спілкування як спосіб дізнатися все про співрозмовника, тому вони дають йому можливість висловитися.
13. Вони вміють щиро, без підлабузництва похвалити інших
Вони не втрачають можливості похвалити інших, але роблять це тільки тоді, коли похвала дійсно заслужена.
14. У них є людина, до чиєї думки щодо власних недоліків вони прислухаються
Успішні люди не прикидаються, щоб сподобатися оточуючим. Вони подобаються іншим такими, які є насправді. Один з їх секретів в тому, що вони постійно працюють над своєю поведінкою і репутацією. А наявність людини, яка вказує їм на недоліки, допомагає їм безперервно продовжувати процес особистісного зростання.

 За матеріалами сайту http://blyskavka.top/14-zvychok-liudei-iaki-podobaiutsia-otochuiuchym/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top