Головна / TOP / Неймовірні концепт-кари, представлені у 2017 році

Неймовірні концепт-кари, представлені у 2017 році

Гіганти автомобільного бізнесу вкладають величезні кошти в розробку і залучення технологій безпілотного управління та штучного інтелекту. Результати їхньої роботи та бачення майбутніх моделей для продажу представлені в концепт-карах, що стають все більш шаленими та захоплюючими. Більшість втілених у них функцій ми, можливо, не побачимо на вулицях ще не один десяток років. Однак, вони дають можливість зазирнути в майбутнє конструювання автомобілів. Пропонуємо до вашої уваги огляд найбільш неймовірних концептів автомобілів, представлених цього року.

Корпорація Фіат Крайслер (Fiat Chrysler) представила високотехнологічний концепт-кар, сконструйований з розрахунку на те, аби привернути увагу представників покоління «двотисячників», присутніх на Виставці Побутової Електроніки (CES) у США. З естетичної точки зору машина не надто вражає, адже є кутастою та огрядною.

26.11

Однак, за словами представників Фіат Крайслер, начинка цього автомобіля – це втілення того, що шукає орієнтована на технології молодь.  Це – електромобіль, що може подолати 400 км без підзарядки і за 20 хвилин заряджається більш ніж на 50% за допомогою пристрою DC Fast Charger.

26.11-2

Він має вбудований лідар та сенсори для автономного режиму водіння третього рівня, тобто автомобіль може їздити сам у міському середовищі, однак все ж потребує нагляду людини.

26.11-3

Ось вам черговий вражаючий концепт-кар: машина-оазис Oasis car від Рінспід (Rinspeed). Авто має справжній сад з деревцями бонсай та редискою.

26.11-4

Сад розміщений прямо перед лобовим склом.

26.11-5

У автомобілі є великий сенсорний екран від корпорації Harman, який робить можливим голосове та жестове управління. При появі перешкод на шляху машина попередить вас про них за допомогою хедз-ап дисплею (HUD) на лобовому склі.

26.11-6

Хонда поділилась першими фото нового концепт-кару під назвою NeuV ще у грудні, однак офіційно представлено його було на Виставці Побутової Електроніки CES.

26.11-7

Представники компанії стверджують, що концепт-кар має функцію автономного водіння та працює на електриці, однак в подробиці не вдаються.

26.11-8

NeuV «зчитує людські емоції» за допомогою штучного інтелекту з метою покращення враження від водіння.

26.11-9

Фольксваген представив високотехнологічну версію свого класичного мікроавтобуса. Цей електричний вдосконалений хіпі-мобіль може проїхати 430км без підзарядки.

26.11-10

За словами представників компанії автомобіль обладнано лідаром, радаром, камерами та ультразвуковими датчиками. Це робить його повністю автономним.

26.11-11

Концепт-кар може похвалитися й іншими інноваційними особливостями, наприклад, він укомплектований планшетом, який можна від’єднати від панелі управління і використовувати за межами машини. Крім того, водій може відчинити авто, просто наблизившись до нього зі своїм смартфоном.

Найновіший концепт-кар концерну BMW було створено, щоб продемонструвати бачення інтер’єру машин майбутнього.

26.11-12

На думку BMW, інтер’єр машин буде відчутно просторішим. Концепт-кар вміщує навіть книжкову полицю!

26.11-13

Авто також укомплектоване величезним екраном, який дозволяє відкинутися на сидінні та розслабитися, поки машина сама дбає про процес водіння.

На Женевській виставці автівок, що відбулася в березні, компанія Airbus представила концепт-кар під назвою Pop.Up, який може бути піднятий у повітря за допомогою дрону. Цей транспортний засіб являє собою капсулу довжиною 2,4 м, яка може бути від’єднана від електричного шасі при захопленні дроном.

26.11-14

Дрон є повністю автономним та приводиться у рух за допомогою 8 несучих гвинтів. Концепт було спроектовано компанією Airbus у співпраці з Italdesign, компанією, що спеціалізується на дизайні та складанні автомобілів.

26.11-15

За матеріалами сайту http://cikavoznaty.com.ua/2017/05/29/nejmovirni-concept-cary-2017-roku/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top