Головна / TOP / GOOGLE ЗАПУСТИВ ВІРТУАЛЬНИЙ 3D-ПРОЕКТ ОПЕРНИМИ ТЕАТРАМИ УКРАЇНИ

GOOGLE ЗАПУСТИВ ВІРТУАЛЬНИЙ 3D-ПРОЕКТ ОПЕРНИМИ ТЕАТРАМИ УКРАЇНИ

Google Україна і Міністерство культури запустили віртуальні 3D-тури для п’яти українських оперних театрів. Запуск проекту відбувся в дні, коли Національна опера України відзначала 150-річний ювілей.

content_full (11)

3D-проект дозволяє здійснити віртуальну подорож, яка дає можливість ознайомитися з унікальною архітектурою оперних театрів, зазирнути за куліси, відчути дух та атмосферу театру і побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів.

В рамках проекту можна зробити віртуальні тури такими українськими театрами:

● Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка,
● Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької,
● Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської,
● Одеський національний академічний театр опери та балету,
● Київський національний академічний театр оперети.

“Проект створено в рамках кампанії Автентична Україна, який вже включав в себе віртуалізацію дерев’яних церков ЮНЕСКО і музеїв просто неба“, - заявив міністр культури Євген Нищук.

Для того, щоби почати свою подорож, потрібно вибрати один з п’яти театрів, і за допомогою простої навігації та голосового супроводу трьома мовами – українською, російською та англійською – ви дізнаєтеся багато цікавого про історію та життя українських оперних театрів.
content_full (10)

Спеціально для сайту було відзнято більше 300 панорам у найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів.

content_full (9)

Здійснити екскурсію операми можна на смартфоні, планшеті або комп’ютері, а щоб зануритися в театральну атмосферу ще повніше, можна використовувати окуляри віртуальної реальності.

Віртуальна екскурсія, яка стала можливою завдяки високотехнологічній зйомці, дозволяє скласти враження про театри в цілому загалом і розглянути найдрібніші деталі. Ви можете зайняти місце в перших рядах залу для глядачів і повністю зануритися в атмосферу, яка панує в опері. Крім того, у вас буде унікальна можливість зазирнути за лаштунки театрів, а також подивитися на глядацьку залу зі сцени, відчувши себе в ролі оперної прими.

content_full (8)

За матеріалами сайту http://www.uamodna.com/articles/google-zapustyv-virtualjnyy-3d-proekt-opernymy-teatramy-ukrayiny/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top