Головна / TOP / РІАННА ВДЯГНУЛА СУКНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ДИЗАЙНЕРКИ

РІАННА ВДЯГНУЛА СУКНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ДИЗАЙНЕРКИ

В рамках світового промо-туру, присвяченого релізу дебютної колекції косметики Fenty Beauty, Ріанна прибула в Мадрид. Для іспанської презентації восьмикратна володарка “Греммі” обрала сукню українського бренду Marianna Senchina з колекції весна-літо 2018, натхненної фільмом “Красуня”.

content_full (2)

За словами дизайнерки Маріанни Сенчиної, після київської презентації в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days з командою бренду зв’язався стиліст Джаліл Вівер і запросив кілька образів для Ріанни, в тому числі сукні з рукавами-буфами.

content_full (1)

З 28 вересня по 3 жовтня нова колекція Marianna Senchina буде представлена в паризькому шоурумі More Dash.
Бренд Marianna Senchina – це передусім колаборація сестер Маріанни та Наталії Сенчиних, котрі родом з міста Бурштин, Івано-Франківської області.

content_full

Маріанна навчалася в Києвському національному університеті технології ти дизайну, потім продовжила свої студії в Мілані, на факультеті “Fashion design” в Marangoni, де отримала ступінь магістра. Свою першу колекцію Маріанна підготувала ще під час навчання у Мілані.

 

За матеріалами сайту: http://www.uamodna.com/articles/rianna-vdyagnula-suknyu-ukrayinsjkoyi-dyzaynerky/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top