Головна / TOP / Кого не можна брати хрещеними

Кого не можна брати хрещеними

Адже вибрати їх удруге не можна

1-21

Найчастіше, про хрещення знають зовсім небагато. Батьками часто керує принцип “всі зробили, і я зроблю”. Але, насправді, за церковними канонами, це дуже важливий процес. До того ж, є досить багато правил, яких потрібно дотримуватися. І до вибору хрещених батьків слід підходити дуже серйозно, адже це може вплинути на долю дитини. Тому ми вирішили розповісти вам, як правильно обрати хрещених батьків для дитини, і кого не можна брати на цю “посаду”.

2-21

Кого не можна брати в хресні

Церковні правила свідчать, що далеко не кожен може стати хрещеним. Часто батьки дізнаються про це тільки в сам день, коли вже все призначено. Тому ми розповімо вам, кого не можна брати в хресні для дитини.

Вікові обмеження для хрещених. Дівчата – 14 років, хлопці – 15. За церковними канонами вважається, що саме з цього віку люди вже можуть займатися духовним вихованням дитини.
Ченці не можуть бути хрещеними ні в якому разі.
Люди з психічними захворюваннями не тільки завдяки здоровому глузду не можуть бути хрещеними, а і за церковними канонами.
Забороняється кликати в хресні чоловіка і жінку, які перебувають у шлюбі. Кумам церква забороняє одружуватися.
Ну і самі ж батьки ні в якому разі не можуть бути хрещеними батьками своєї дитини.

3-21

Хто може бути хрещеним, незважаючи на забобони

В народі є досить багато різних припущень і забобонів, які говорять, кого не можна брати в хресні. Але далеко не всі вони правдиві.
У народі кажуть, що для дівчинки не можна брати жінку, яка не заміжня, ну і відповідно про хлопчиків. Це все неправда, і щастя вашої дитини ніхто не забере.
Вагітних не можна брати в хресні для дитини. Це зовсім не так. Церква не забороняє цього, але от тільки варто врахувати, що дівчині в положенні буде важко вистояти весь тривалий процес.

4-21

Варто додати, що хрестити дитину можна тільки один раз у житті. Тому вибір хрещених – це дуже важливо. Вдруге зробити цього не вийде.

За матеріалами  сайту https://znaj.ua/society/kogo-ne-mozhna-braty-v-hreseni

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top