Головна / Мода і врода / Жирові відкладення сигналізують про проблеми в організмі: в який місцях і про що саме

Жирові відкладення сигналізують про проблеми в організмі: в який місцях і про що саме

Як відомо, фігура кожної жінки унікальна і має свої особливості. Одні дами мають апетитні форми, інші – настільки стрункі, що у них не можна помітити ні грама жиру.

Що стосується жирових відкладень, то вони можуть бути розташовані в самих різних зонах тіла. Жир, який знаходиться в тій чи іншій частині тіла, говорить про те, що в організмі є які-небудь порушення.

Жирові відкладення на боках

Якщо ви помітили, що на боках з’явилися жирові складки, це говорить про те, що порушена робота щитовидної залози, а жир «змушують» відкладатися в цих місцях тиреоїдні гормони.

Для того, щоб запобігти подальшому відкладанню жиру в цих місцях, недостатньо тільки дотримуватися дієти, потрібно також уникати вживання важких металів, які містяться у воді з-під крану і в зубній пасті. Якщо ж вони вже є в організмі, потрібно постаратися вивести їх якомога швидше.

Жирові відкладення на животі

Ви, напевно, звернули увагу на те, що жир здатний відкладатися в області живота навіть у худих людей. Це говорить про те, що людина тривалий час переживає сильний стрес. Вченими давно помічено, що при стресах і депресіях, жирові відкладення з’являються, в першу чергу, саме на животі.

Для початку потрібно привести в порядок нервову систему, рекомендується пропити курс заспокійливих трав. Тільки потім можна позбавлятися від накопиченого жиру на животі.

Жирові відкладення на спині і стeгнах

Якщо жир на стегнах виглядає більш-менш звично, то жирові валики на спині виглядають потворно. Жінкам з таким «доважком» на спині дуже непросто підібрати одяг, не можна, наприклад, надіти вiдверту сукню або красивy мереживну бiлизну.

Жирові відкладення на стeгнах і спині говорять про те, що їх власниця дуже любить борошняні вироби і солодощі, які містять велику кількість вуглеводів. В результаті в крові починає вироблятися велика кількість інсуліну. Для того, щоб позбутися від жиру в цих місцях, потрібно просто відмовитися від швидких вуглеводів, батон, наприклад, бажано замінити зерновими хлібцями, а солодощі – медом і фруктами.

Повні ікри і товсті коліна

На такі жирові відкладення багато жінок просто не звертають уваги. Такий дефект абсолютно не заважає надягати різні наряди, до того ж, товсті коліна і стeгна можна вдало приховати брюками. Однак, власниці такого добра, все одно, на підсвідомому рівні відчувають дискомфорт і важкість.

Жир в цих місцях утворюється від надмірного захоплення солоними і солодкими продуктами. В результаті в організмі в області литок і колін починає накопичуватися зайва рідина. Рішення одне – потрібно скоротити до мінімуму кількість солоної і солодкої їжі. Крім того, рекомендується влаштовувати розвантажувальні безсольові дні, один раз в тиждень.

Жирові відкладення на грудях, у верхній частині рук і на внутрішній стороні стeгон

Тут перераховані гормoнозалежні місця, а жир, який накопичується на цих ділянках тіла, говорить про те, що в крові міститься велика кількість жіночого гoрмону – естрoгену. В цьому випадку необхідно відвідати гінеколога-ендокринолога, який призначить лікування.

За матеріалами сайту http://osoblyva.com/zhyrovi-vidkladennya-sygnalizuyut-pro-problemy-v-organizmi-v-yakyj-mistsyah-i-pro-shho/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top