Головна / Uncategorized / Кейт Міддлтон стане королевою Великобританії

Кейт Міддлтон стане королевою Великобританії

Королева Великобританії Єлизавета II має намір відріктися від престолу. І передати важелі влади королівством вона збирається своєму онуку, принцу Уїльяму та його дружині Кейт Міддлтон.

State Visit Of The King And Queen Of Spain - Day 1

Вчора королева Великобританії Єлизавета II офіційно оголосила, що готова передати свою корону онуку, принцу Уїльяму, та його дружині Кейт Міддлтон.

Щоправда, за правом спадкування наступним королем має стати батько Уїльяма – принц Чарльз, але Єлизавета II цього не допустить.

Members Of The Royal Family Attend The Passchendaele Commemorations In Belgium

Королева вважає, що поява молодого покоління життєво важливе для того, щоб Букінгемський палац не занепав у майбутньому. Уїльям та Кейт мають сили та енергію, щоб досягнути завдань, що поставлені перед королівством.

11-4

Іноземні ЗМІ, з посиланням на джерела у Букінгемському палаці повідомляють, повідомляють, що Єлизавета II уже дала вказівки своїм помічникам, щоб вони підготували усі необхідні документи.

The Duke And Duchess Of Cambridge Visit Germany - Day 2

Цікаво, що сама Єлизавета II побила у вересні 2016 року своєрідний рекорд, коли стала монархом, який найдовше правив зі всю історію історію Великобританії – трон належить їй уже 64 роки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top