Головна / TOP / Елегантний сучасний бізнес-стиль від Toyota Camry

Елегантний сучасний бізнес-стиль від Toyota Camry

foto-camry-2015_04Представляємо Вашій увазі легендарний бізнес-седан – Toyota Camry. Назва Camry походить від японської транскрипції слова «kammuri», що означає «корона». Його історія надзвичайно багата, а перше покоління авто було презентовано у 1982 році. Сьогодні Toyota Camry – один із найпопулярніших седанів у світі і традиційно входить до числа головних автомобільних бестселерів у США.

         Toyota Camry завоювала імідж еталонного автомобіля бізнес-класу, в тому числі й серед українських клієнтів. В Україні Camry офіційно продається з 2001 року і є одним із лідерів вітчизняного ринку автомобілів представницького класу. Адже саме ця модель пропонує своїм власникам оптимальне поєднання високого статусу, елегантного ділового стилю, преміального комфорту і найактуальніших інженерних технологій. В 2014 році автомобіль зазнав значних оновлень як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі.

Зовні автомобіль отримав стилістику сучасних моделей Toyota завдяки декільком вдалим дизайнерським штрихам.  В середині зміни також не кардинальні, але статус відчувається саме в деталях. Camry отримала нову панель приборів і сучасну мультимедійну систему з навігацією, завдяки покращеній аеродинаміці та застосуванню шумоізоляційних матеріалів стала тихішою, а деякі аеродинамічні секрети зробили її стійкішою.
Автомобіль доступний з двома двигунами (2,5 і 3,5 л) та 6-ступінчастою АКП, в п’яти варіантах комплектацій.

Camry виконана у відповідності з актуальними дизайнерськими рішеннями Toyota – Keen Look («Гострий погляд») і Under Priority («Акцент на нижній частині»).

Головні фари отримали світлодіодні денні ходові вогні, а внизу змінилась форма і окантовка протитуманок.

Легкосплавні диски та пороги отримали новий дизайн, завдяки чому автомобіль здається довшим в профіль.

В салоні змінилося кермо, панель приборів, центральна консоль з аудіосистемою та управлінням клімат-контролем, матеріали оббивки. Простір під ногами отримав елегантну підсвітку.

Панель приборів з трьохвимірним дизайном включає в себе центральний дисплей, на який виводиться інформація борткомп’ютера, аудіосистеми, телефона та навігатора.

Новий блок управління клімат-контролем став соліднішим на вид та зручніший в управлінні. Система Nanoe очищає повітря та ліквідовує запахи, виробляючи негативно заряджені іони.

Два варіанти мультимедійної системи – Toyota Touch2 з 6,1-дюймовим дисплеєм і Toyota Touch2 Go з 7-дюймовим екраном та навігацією – спілкуються українською мовою.

Елегантний сучасний бізнес-стиль, використання передових технологій, втілення інновацій, особлива увага до безпеки та надійності оправдують заслужену популярність вже 7 поколінь поспіль флагманського седана Toyota Camry.

Оксана Багрій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top