Головна / Новини / Така абалдєзна штука “РУАХ”

Така абалдєзна штука “РУАХ”

unnamed (1)Післязавтра розпочинається така абалдєзна штука, що просто рука не піднімається не написати про неї. Штука ця має назву Молодіжний курс «РУАХ» (Радісне успішне активне християнство). О, так! Відразу чую від багатьох такі слова: «сектанти чергові», «знов бабло збивають», «зануди-задроти», і т.д. Скажу тобі таке – а якщо ти помиляєшся?

Свого часу (близько 4-ох років тому) я сам прийшов на зустріч цього курсу. Опісля, моє життя почало кардинально змінюватися на краще. Не вдаватимусь у подробиці, бо ти сам/сама зможеш запитати мене (або інших учасників) цього четверга, 01.10, о 19:00, в концертному залі УГКЦ Арх. Михаїла (15 Квітня, 1А).

Якщо ти думаєш, що це не для тебе, то прийди і не переконайся у цьому=). Хочеш посперечатися? Можна. В приємній атмосфері спільного кофі-брейку може для тебе виявиться, що УГКЦ не така вже й секта, як ти думав, або навпаки утвердишся у цій думці. Лише не сиди на дивані, приходь.

Скажу ще, що 4-и роки тому, коли я розчарувався в своєму оточенні, у навчанні, у друзях, у своєму житті – я отримав точку опори, відважившись прийти. Я десь прочитав, що відвага і пасивність взаємовиключні. Тому, можливо, це твій шанс. Тож бажаю і тобі, друже, не проґавити свою нагоду почати щось змінювати у своєму житті на краще.

П.с. Якщо ж у тебе виникли певні запитання на кшталт: «шо це таке?», «це для зануд, у котрих нема друзів і їм нема, чим зайнятись?», і т.д. – ось номер мого телефону – 0976364285. Можеш зателефонувати, й запитатись.

Якщо ж тебе усе влаштовує у твоєму житті, і ти думаєш : «окей, маладци, але мені це не потрібно», - приходь поп’єм чайок у компанії нових знайомих, можливо ти зустрінеш там нових друзів, або захочеш задати питання, яке турбує тебе, наприклад «Чому у світі стільки страждання, якщо є Бог, або.. Одним словом, приходь. – Четвер, 01.10, 19:00, концертний зал УГКЦ Арх. Михаїла (15 Квітня, 1А). Зустрічі відбуваються щочетверга.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top