Головна / Новини / Тернополяни отримали нагороди від Президента України

Тернополяни отримали нагороди від Президента України

89Почесні звання «Заслужений винахідник України» отримали днями двоє тернопільських науковці. Розпорядження про їх відзначення підписав Президент України Петро Порошенко напередодні Дня незалежності.
Обоє винахідників – викладачі тернопільських вишів, які вже багато років сумлінно трудяться на ниві знань та передають свій досвід наступним поколінням молодих спеціалістів. Зокрема, почесного звання удостоїлися завідувач кафедри Тернопільського державного медичного університету Ігор Галайчук та професор Тернопільського національного технічного університету Петро Кривий.

- Пан Галайчук вже має 15 авторських свідоцтв і патентів на винаходи, зокрема сімох патентів та авторського права на комп’ютерну програму «Прогнозування перебігу злоякісного захворювання», – інформують в департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА. – Щодо професора Кривого, то серед його здобутків – новітні технології виготовлення згортних втулок підвищеної точності і зносостійкості.

Додамо також що на державному рівні відзначено також і відому на Тернопільщині майстриню художньої вишивки Дарію Безкоровайну. Вона отримала звання «Заслужений майстер народної творчості України».

Джерело: http://ternopoliany.te.ua/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top