Головна / Мода і врода / Психологія жінки в 40 років

Психологія жінки в 40 років

1421364055_psihologiya-zhenschiny-v-40-letПісля 40 років дуже мало жінок можуть похвалитися високою самооцінкою. Психологія жінки в 40 років специфічна. Уходящая молодість змушує замислюватися про свою зовнішність і життя, часом, вганяючи в стан депресії. Звичайно ж, пластична хірургія не стоїть на місці і пропонує жінкам омолодження і красу, але чи всі можуть собі дозволити оперативне втручання? Поряд з в’янучої молодістю до жінки приходить свідомість того, що все, що можна було вже зроблено, а майбутнє не несе в собі ніяких новинок і несподіванок. Особливо, такі думки відвідують самотніх жінок. Але не варто ставити на собі хрест. Так, молоде покоління більш прогресивно, і може здатися, що ви не встигнете за ними, в цьому шаленому ритмі. Але життя після 40 не зупиняється, а, можна сказати, тільки починається. Ви вже досить впевнена в собі, досвідчена жінка. Мудрість, придбана з роками, допоможе впоратися з перешкодами на життєвому шляху і вийти з проблематичних ситуацій з честю і гідністю. Не варто опускати руки і закидати себе.
Хотите выглядеть моложе? пилинг фруктовыми кислотами можно сделать в салоне spa-charivna.com.ua.
Навпаки! Психологія жінки в 40 років повинна нести в собі задатки до нових звершень і досягнень. Заняття спортом і догляд за шкірою продовжать вашу молодість і зроблять тіло струнким і підтягнутим. Втрачену з роками пружність вже не повернеш, але і пускати все на самоплив не варто. Озирніться! У вас маса можливостей попереду! Не бійтеся починати щось нове і прагнути до кращого. З вашим досвідом у вас все вийде. Якщо ви самотні, то не лякайтеся нових відчуттів і заведіть цікаві знайомства. У вас вже немає маленьких дітей, які пов’язують вас і вимагають уваги. Весь час уже в ваших руках і розпоряджатися ним ви можете на свій розсуд. Впевненіше дивіться в майбутнє, дозвольте собі розслабитися на відпочинку, про який ви так довго мріяли.

Джерело: http://novosel.vn.ua/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top