Головна / TOP / В нічному клубі ALLURE відбувся відбірковий тур конкурсу “Княгиня України” – 2015

В нічному клубі ALLURE відбувся відбірковий тур конкурсу “Княгиня України” – 2015

C40pUq0kEWgЗавдяки підтримці професійної “Стоматології Олексюка” та магазину шкіри та хутра “Ferrizo” 24 квітня відбулась закрита вечірка-знайомство з учасницями відбіркового конкурсу “Княгиня України” – 2015, у складі журі були партнери та зірка шоу-бізнесу Kishe. Дівчата дефілювали у коктейльних сукнях.
25 квітня учасниці змагалися за путівку у Баку та право представляти Тернопіль у фіналі “Княгиня України”, який відбудеться 23 травня у Черкасах. Дівчата дефілювали у чотирьох образах – закритих купальниках, купальниках від дому модної білизни Ajour, виробах зі шкіри та хутра Ferrizo, та вечірніх сукнях салону “Європейка”. Ведучим вечора був Юрій Mikoff.
Фото буклети до конкурсу готували фотографи Taras Yordan i Andriy Volishyn. Учасниці виглядали розкішно завдяки студії краси MAKE ART. Організаторами свята Selfie Models Group та нічний клуб Allure.

Перемогу у відбірковому турі  здобула Альона Панасюк.

1-віце Княгиня Тернополя стала Міла Кучеренко, 2-віце Княгиня Тернополя – Марія Процик.

В інтернет-голосуванні, яке проводилось на сайті valova.te.ua за підтримки журналу CITY LIFE перемогла  Наталія Бойко. Фото Наталочки буде опубліковане у наступному номері тернопільського глянцю.

C40pUq0kEWgGgdBu0L02CY pH9TTtQCM_E A7CjNtEt76A IE1zcT59yj0 9aUxBu2G6TM QEZjjFxa0gA 8HQBSh2YQC8 hscJ-mc45hI -5wvlyvWazw

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top