Головна / Розмова з зірками / Гурт «Ділайс» – яскраві ноти сучасного шоу-бізнесу

Гурт «Ділайс» – яскраві ноти сучасного шоу-бізнесу

-WY2uVVOokEНаталi Фешак  та Яна Клим, запальні блондинки, сестри,  які з першого погляду  не у всіх викликають довіру, як до талановитих артистів. Та ті, хто не вважає цих молодих дівчат обдарованими дуже помиляються. Справді! Вони обидві володіють  прекрасними голосами та умінням подати себе глядачу. Неповторні сценічні образи, які підбирає Яна, добавляє їм стильної родзинки, якою не володіє жодна зі співачок.

Творчість «Ділайс» завдяки неординарному стилю набирає значних обертів у слухачів, такі хіти як: «Нежно-нежно», «Желание», «Любовник и враг» займають перші позиції на хіт-парадах радіо та музичних телеканалах. Їхня творчість надихає, створює атмосферу літа та ніжності. Тому ми вирішили познайомитися з дівчатами гурту «Ділайс» ближче.

- Дівчата, розкажіть про створення гурту, що вас надихнуло піти в шоу-бізнес, адже наскільки мені відомо по професії ви обидві абсолютно іншого напрямку?

Яна: Так, справді, за професією Наталi перекладач двох іноземних мов: англійської та іспанської . А я – юрист. Щодо музичної освіти, то в нас Наталi закінчила клас фортепіано. Про створення власного гурту  ми замислились напередодні  дня народження Наталі, з друзями  сходили на концерт 80-х, і та музика, іноземні світові хіти нас дуже вразили. Ми зрозуміли, що з музикою по житті легше іти, як би це банально не звучало J І  вирішили спробувати. Женя Фокін, з яким ми вже були знайомі, вислухавши нашу пропозицію щодо створення гурту, вирішив нам допомогти.8BqbhifyWj0

 - Хто є автором хітів гурту «Ділайс»?

 Наталi:  У створеннi нашого першого альбому значну роль відіграв Роман Бобенко, за що ми йому дуже вдячнi. Зараз ми повністю зайняті написанням другого альбому, в якому всі пісні будуть англійською мовою. Загалом пiснi пише Наталi, деколи нам надсилають багато пропозицій, ми стараємося вибирати кращі з кращих, ті твори, які підходять під наш стиль.

Чи приходилось виступати за кордоном?

 Наталi: Звичайно, в основному в Європі. Ще навіть на початках нашої сольної кар’єри нам пощастило співпрацювати з одним талановитим іспанським дизайнером окулярiв PALO і ми відкривали його показ нової колекції в Іспанії. Більше того, головний дизайнер бренду вирішив розробити лімітовану серію двох ексклюзивних моделей, названих за нашими іменами: YANA і NaTALI.Cby4eldP5QQ

- Ваша творчість в основному на російській мові, чи всюди публіка (особливо в Західній Україні) сприймає це нормально?

 Яна: Ви знаєте, абсолютно нормально і  тепло я б навіть сказала. Ми дуже любимо свою країну та рідну мову, але вийшло так, що з самого дитинства розмовляємо російською, тому і виконуємо пісні на цій мові. Де б ми не виступали з концертами всюди публіка однаково приємна.  Якщо пісня звучить – то вона звучить тепло на різних мовах.

 - Чи справді важко перебувати в атмосфері сучасного шоу-бізу, як це говорять інші артисти?

 Яна: У нас з Наталi є одна особливість – ми абсолютно відсторонені від такого слова, як бізнес. Наталi пише пісні, музику, а я займаюся зовнішнім виглядом гурту. Ми не витрачаємо час на аналіз шоу-бізнесу, який він є. Ми просто творимо. Працюємо з любов’ю і не звертаємо увагу на все, що відбувається навколо нас.ділайс

- Трішки торкнемося вашого особистого життя. Наталi замужем за продюсером Євгеном Фешаком, а Яна, вже знайшла одного – єдиного?

 Наталi: Так, замiжня. І ви знаєте, життя після шлюбу насправді є! І воно може бути прекрасним, якщо ви цього дуже прагнете.

Яна:  У моєму житті мене оточують чоловіки, але любов і серце я подарую чоловіку і батькові своєї дитини. На даний момент вся моя любов у творчості, але якщо доля подарує мені таку людину, я це прийму як життєвий подарунок і вже в пріоритеті буде стояти, швидше за все, сім'я.-WY2uVVOokE

- І наостанок нашого спілкування побажання від гурту «Ділайс» для читачів журналу CITY LIFE.

Наталi та Яна: Бажаємо усім нам кусочок щастя, нехай кожен досягне своєї мрії. Побільше посмішок, нехай сміх витає у кожному домі. І слухайте музику, з нею життя яскравіше!

                                                                                             Спілкувалася Мар’яна Балабан

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top