Головна / Світ очима City Life / 10 книг, які вчать ніколи не здаватися

10 книг, які вчать ніколи не здаватися

preview-650x390-650-1418199907Бувають дні, коли вся несправедливість світу падає на твої плечі і здається, що найкраще зараз опустити руки і припинити боротьбу. І часто в ці моменти головне – не почати жаліти себе, а здригнутися і йти далі.
Тут зібрані книги, які не будуть до вас милосердні. Вони надают вам ляпасів і повернуть до життя, нагадавши, що здаватися не можна. Тому що найтемніший час завжди настає перед світанком.

11560310-R3L8T8D-150-Dzhodi_Pikolt__Angel_dlya_sestryДжоді Піколт «Ангел для сестри»

Анні всього 13, але вона вже перенесла незліченну кількість операцій. Вона здорова, зате її сестра хвора на лейкемію, і батьки готові на все, щоб врятувати її. Власне, Анна з’явилася на світ лише для того, щоб допомогти їй. Але як склалася б її життя, якби вона не була прив’язана до Кейт? Анна наважється на крок, який видався би складним більшості з нас.

11560510-R3L8T8D-150-Erih_Mariya_Remark__Iskra_zhizniЕріх Марія Ремарк «Іскра життя»

Німеччина, кінець війни, концентраційний табір. Люди, у яких відібрали свободу, любов, надію – саме життя. Але поки вони є одне в одного, ніщо не може їх зламати. Нехай все, що у них залишилося, – це тільки іскра життя, але вона ніколи не згасне. Вона дасть їм сили посміхатися навіть на порозі смерті – єдина іскра світла в непроглядній темряві.

11560960-R3L8T8D-150-5Айн Ренд «Джерело»

Ця книга протягом десятиліть залишається в списку світових бестселерів. Головний герой роману, Говард Рорк, веде боротьбу з суспільством за своє особисте право на творчість. Фанатична відсталість оточуючих змушує його вживати екстраординарних дії. І доводити, що навіть одна людина здатна змінити світ.

11562560-R3L8T8D-150-Kadzuo_Isiguro__Ne_otpuskaj_menyaКадзуо Ісігуро «Не відпускай мене»

Сучасна притча, фантастична історія з пробирає до тремтіння, абсолютно реалістичним сюжетом, повість Ісігуро не відпустить вас. Люди, чия сумна доля визначена не ними і заздалегідь відома. Вони знають, для чого живуть. Вони знають, для чого помруть. І все одно продовжують свій шлях. Це одна з найбільш пронизливих історій про милосердя і нелюдяності.

11564060-R3L8T8D-150-Dzhek_London__Martin_IdenДжек Лондон «Мартін Іден»

«Виживає найсильніший» – девіз головного героя автобіографічного роману Джека Лондона. Грубуватий і неотесаний, але дуже сильний і цілеспрямований молодий чоловік заради любові до жінки пробивається з низів до вершин, – простий неосвічений матрос, він стає відомим письменником. Але чи готовий він до всього, що криється за ефемерним успіхом?

11564560-R3L8T8D-150-Dzhodzho_Mojes__Odin_plyus_odinДжоджо Мойес «Один плюс один»

У цій легкій і зворушливої ​​історії немає жахів, глобальних проблем, моралей, пафосних сентенцій. Тільки звичайне повсякденне життя, забавна, дивна, складна, – словом, така, яка вона і є. Адже боротися доводиться кожному з нас – нехай навіть з маленькими неприємностями. Джоджо Мойес вчить тому, що потрібно починати з малого, а тільки потім братися за великі справи.

11566310-R3L8T8D-150-Dzhon_Grin__Vinovaty_zvezdyДжон Грін «Винні зірки»

Підлітки, які страждають від важкої хвороби, не збираються здаватися. Вони як і раніше залишаються підлітками – отруйними, невгамовними, вибуховими, бунтівними, так само готовими і до ненависті, і до любові. Хейзел і Огастус кидають виклик долі. Їх не так лякає смерть, як звичайні ревнощі, злість і нерозуміння.
Вони – разом. Зараз – разом. Але що їх чекає попереду?

11566510-R3L8T8D-150-Irving_Stoun__Zhazhda_zhizniІрвінг Стоун «Жага життя»

Жива і яскрава біографія Вінсента Ван Гога, написана Ірвінгом Стоуном, доводить, що геніальність – це не тільки дар згори, а й страшне прокляття. Адже таланту доводиться не тільки шукати свій шлях, але, знайшовши його, проявляти чудеса завзятості, сміливості й витримки, щоб через всі труднощі донести до байдужого світу свої великі ідеї.

11567860-R3L8T8D-150-Vasilij_Grossman__Zhizn_i_sudbaВасиль Гроссман «Життя і доля»

Це – «Війна і мир» ХХ століття, оглушлива книга, що збиває з ніг, правдива від першої до останньої сторінки. Та сама, яка поведе тебе по всіх колах пекла війни і змусить дивитися на них, не закриваючи очі ні на секунду. А потім вона покаже тобі людей – живих, справжніх, таких же, як ти. І в цьому пеклі вони як і раніше будуть любити, мріяти, сподіватися і боротися за краще майбутнє.

11569310-R3L8T8D-150-Ruben_David_Gonsales_Galego__Beloe_na_chernomРубен Давид Гонсалес Гальєго «Біле на чорному»

Коли вам здається, що життя несправедливе і все йде не так, як треба, просто відкрийте книгу Гальєго і ненадовго залишіться в світі його персонажів – людей з обмеженими можливостями. Їхній оптимізм і абсолютно нестандартний погляд на звичні речі стануть для вас справжнім ліками.

Джерело: AdMe.ru

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top