Головна / Мода і врода / Як правильно підібрати тіні для очей

Як правильно підібрати тіні для очей

fdЗнайомство з хроматичним колом – таблицею компліментарних кольорів

Хроматичний коло – це особлива таблиця, яка навчить вас самостійно вибирати вигідні для вашого індивідуального макіяжу кольори тіней.
Тони і відтінки створюються з трьох основних кольорів – червоний жовтий і синій, поєднання яких у різних пропорціях народжує всі інші кольори і відтінки, існуючі в світі. Це кольори першого порядку, розташовані вони в трикутному центрі хроматичного кола.
Як правильно підібрати тіні для очей на основі хроматичного кола
Визначте, до якого кольору ближче ваш колір очей. Напроти цього кольору, на протилежній стороні хроматичного круга ви знайдете відтінки, які більше чи менше будуть підкреслювати ваш погляд, посилюючи колір очей.
Наприклад, для блакитних очей підійдуть рудуваті, бежеві, коричневі відтінки, відповідно, карі очі краще підкреслять сині відтінки тіней.
Колір цілісний очей вигідно відтінятимуть фіолетові кольори.
Якщо у вас сірі очі, то вони, як правило, схиляються до зеленуватих або синіх вкрапленнь. Саме ці домішки кольору допоможуть вам підкреслити очі. До речі, у випадку з сірими очима можна «обдурити» видимість кольору, застосовуючи кольори, рекомендовані для блакитних або зелених очей, щоб створити ефект бажаного кольору очей. Це правило діє тільки в тому випадку, якщо ваш сірий колір очей не занадто світлий.

Як правильно підібрати тіні для очей з урахуванням тону шкіри обличчя

Щоб колір тіней не підкреслював дефекти шкіри обличчя і не створював негармонійних контрастів, потрібно враховувати тон шкіри – холодний він чи теплий. При теплому тоні шкіри перевагу слід віддати холодним відтінкам бажаного кольору тіней, а при холодному вибирайте теплі тіні.

Приклад: для блакитних очей:
При теплому тоні шкіри – персикові відтінки і коралові кольори,

При холодному тоні шкіри – коричневі, бежеві різновиди тонів.

Як правильно підібрати тіні для природного денного макіяжу

Вибираючи контрастний колір тіней для підкреслення очей, важливо враховувати один важливий момент – насиченість і яскравість кольору тіней повинна бути такою ж, як колір ваших очей, інакше будуть видні тіні, а не очі і контрастний колір очей буде посилювати яскравість тіней, а повинно бути навпаки .
Тобто, якщо у вас світлі очі, використовуйте легкі відтінки потрібних вам кольорів тіней, а при темному, густому кольорі очей можна вибирати кольори яскраві і насичені.

Вибір тіней з урахуванням рівня контрастності зовнішнього вигляду

Вибирати колірну гаму декоративної косметики слід з урахуванням рівня контрастності вашої зовнішності.
Світле волосся, світла шкіра – низька контрастність. Відповідно для макіяжу більше підійдуть нейтральні, легкі кольори тіней.
Світле волосся, смуглява шкіра, а також темне волосся і світла шкіра – висока контрастність. Тут у виборі кольору тіней можна бути сміливіше.
Смаглява шкіра, темне волосся – низька контрастність, але світлі тіні не будуть виконувати наміченого завдання, значить, контрастність і виразність очей створять насичені кольори тіней.

Вибір кольору тіней з урахуванням кольору одягу

Створюючи макіяж, не забувайте про те, що ваш образ в цілому повинен бути гармонійним. І якщо на вас одяг холодного кольору, то макіяж, манікюр і аксесуари повинні гармоніювати між собою, а не контрастувати. Так само і з теплими тонами. Деяка сміливість в одязі допускається при макіяжі, виконаному в нейтральних тонах, а контрастність макіяжу цілком підійде під нейтральні відтінки одягу.

Прагнення до краси – це прагнення до гармонії. Перший крок до отримання бажаного – вміння досягти гармонії у своєму зовнішньому вигляді.

Джерело: http://lubov-plus.org.ua/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top