Головна / Розмова з зірками / Олег Винник: «Моє щастя – це ви!»

Олег Винник: «Моє щастя – це ви!»

unnamed (2)Його голос звучить по-іншому, щось незвичне та водночас приємне переплітається з милозвучними нотами. Він той – хто «зриває» аплодисменти з першої миті на сцені, той – кого слухають з захватом, з емоціями, з переживаннями, з радістю. Вся Європа знає його професійні акторські здібності, які він проявив в найкращих світових постановках: TOSCA, PAGANINI, KISS ME KATE, «Собор Парижської Богоматері», «Титанік», LES MISERABLES … під сценічним ім’ям Olegg. Завдяки ролі Жана Вальжана в знаменитому мюзиклі «Знедолені», Olegg був визнаний «Новим грандіозним голосом 2003 року» за версією європейського музичного видання DA CAPO. А продюсер мюзикла сер Камерон Мекінтош, визнав, що Вальжан у виконанні Олега Винника – найяскравіше виконання цієї ролі за всю історію «Знедолених». Ще багато можна говорити про високий рівень акторської майстерності Олега та ми повернемося в Україну, де Олега Винника знають як «Містера Щастя» завдяки його хіту «Щастя».

Нагадаю, що Винник родом з Черкащини і своїй батьківщині співак присвятив не один хіт, тим паче, що саме тут, в Україні, успішно розвивається його сольна кар’єра. А в нашому місті співак вже неодноразово зривав бурні аплодисменти своїми хітами. Тож знайомимося ближче…

- Олеже, що змінилося у вашій кар’єрі протягом цього року?

- Може трохи постарів :) А якщо серйозно, то, звичайно на кар’єру артиста впливає сьогоднішня непроста ситуація в країні. Не мається на увазі зменшення кількості глядачів на концертах, ні, швидше вплив цієї негативної енергетики на артиста. Творчі люди дуже швидко і близько приймають все до серця, переживають і накопичується багато сумних емоцій, що впливає на творчу діяльність артиста.

- Де нині ви більше проводите часу – в Україні чи в Європі?

- Звичайно в Україні! Якщо чесно, то я раніше ніколи не мріяв про відпустку, а тепер, коли концерти розписані на рік вперед, я задумався над екзотикою :) Правда, більшість часу наша команда проводить в автобусах. Тому я дуже вдячний українцям, що вони мене полюбили і прийняли! Щодо Європи, то я на деякий час залишив діяльність актора, адже неможливо встигнути і тут і там.

- Зараз дуже нестабільна гривня, криза чим дужче старається розбити нормальне життя українців. Ви відчули цей вплив на відвідуваннях своїх концертів?

- Так, звичайно, що є різниця між минулими роками і сьогоднішнім, але хочу сказати, що люди перенаситилися турботами, переживаннями і прагнуть відійти морально від всього сумного. Приходячи на концерт, вони забуваються, хоть трішки, але настрій в них покращується.

- Що найважче було подолати на старті своєї сольної кар’єри?

- Напевне – приймуть чи ні. Для мене дуже важливим є відношення слухача, глядача до мене як до артиста і я переживав чи підійду з своїм форматом пісень. Але, дякуючи Богу, люди мене прийняли і зрозуміли мої пісні.

- Про що говорять пісні Олега Винника?

- Про любов, про щастя!

- Щодо хіта «Щастя», ви сподівалися на такий аншлаг?

- Я знав і вірив, що пісня сподобається людям, але звісно не був впевнений, що вона стане хітом.

- Ваші побажання читачам CITY LIFE…

- Дорогі читачі, дорогі тернополяни, я дуже вдячний вам за тепло, яке даруєте мені на моїх концертах. Я впевнений, що разом ми пройдемо всі негаразди і будемо жити і процвітати в коханій нашій країні. Щастя вам, миру і спокою!

Ми вдячні Олегу та його директору Аліні Александрові за приємне спілкування і впевнені, що наше місто з любов’ю зустріне «Містера Щастя» ще не один раз бурними теплими оваціями. У цьому році співак планує випустити новий альбом, тож бажаємо успіху і приємного резонансу!

Спілкувалася Мар’яна Балабан

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top