Головна / Фотоконкурс / Вітаємо переможницю фотопроекту “Елегантний шик” за версією журналу!

Вітаємо переможницю фотопроекту “Елегантний шик” за версією журналу!

Diana BazgansСьогодні, 22 грудня, як і обіцяли, публікуємо фото ще однієї переможниці проекту “Елегантний шик”. Відверто кажучи, обирати серед дев’яти незрівнянних та особливих дівчат було зовсім непросто. Довелось поламати голову. Ми сперечались і довго не могли дійти до спільного рішення, бо, незважаючи на кількість голосів, яку набрала та чи інша модель, кожна варта перемоги. Після тривалих розмірковувань редакційна рада журналу ЖИТТЯ МІСТА. CITY LIFE дійшла спільного висновку і з приємністю повідомляє, що переможницею фотоконкурсу за версією журналу стала Діана Безганс. Щира посмішка та проникливий погляд красуні підкорила наші серця. Діанко, так тримати! Наші вітання красуні!

5 коментарів

  1. Ксенька

    мої вітання переможниці!!! І журналу напевне не солодко після таких диких коментарів!!

  2. Оце справжня перможниця! погоджуюсь з редакційною радою. Діана – супер!!!!!!! :)

  3. всім дуже вдячна!!! мені надзвичайно приємно) дякую всій команді Сіті Лайф,я дуже рада)))))і всім всім хто мене підтримав величезне спасибі!)))))))))

  4. Люда Синиця

    Діанку особисто не знаю, але голосувала саме за неї – дуже симпатична і, думаю, щира та весела давчина. МОЛОДЕЦЬ!!!!

  5. дякую тобі Люда ,мені дуже приємно це читати від вас))

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top