Головна / Новини / У Бучачі за макулатуру хочуть відремонтувати Фабрику Миколая

У Бучачі за макулатуру хочуть відремонтувати Фабрику Миколая

bd216b0377905239884dcced8bcb04a5_M

У Бучачі за макулатуру хочуть відремонтувати Фабрику Миколая
Вже два роки у Бучачі проводиться Всеукраїнська акція «Миколай про тебе не забуде!». В рамках якої у приміщенні «Просвіти» на вул. Шкільна організовується Фабрика Миколая.
У даній будівлі відбувається безпосереднє сортування подарунків, спілкування з дітьми та координація всієї акції. Нажаль, приміщення у жахливому стані, ззовні штукатурка облітає, в середині грибок покриває стіни, сирість та велика небезпека для дітей проводити там свій час.

 

Для того щоб Миколай і цього року не забув про маленьких бучачан активісти міста поставили перед собою завдання: організувати всеміську акцію по збору макулатури; здійснити фасадний та внутрішній ремонт будівлі; зробити перший крок до роздільного збору сміття у місті.

 

«Ситуація в Україні показує одне – не має чого чекати, коли для нас щось зроблять. Потрібно об’єднуватися і самим робити потрібні зміни!», – повідомляють активісти.

 

Хоча акція по збору макулатури стартувала нещодавно, активісти вже мають чим похвалитись. До прикладу у Соколівській ЗОШ І-ІІІ ступені, учасники ГО Соколята зібрали близько 100 кг макулатури. Найактивнішими виявились учні 6-го класу, вони зібрати 33 кг.

 

Така ініціатива не залишилась не поміченою. Активісти спільноти «Еко рух Бучача» нагородили школярів подарунками та грамотами. Такими ж активними молодь Бучачини просить бути всіх жителів міста.

 

«Кому небайдужа подальша доля молодіжних ініціатив, долучитися до цієї акції шляхом здачі макулатури (принести старі книги, журнали, газети, картонні коробки), або ж приносьте будівельні матеріали (необхідно цемент, пісок, вапно) чи волонтерську допомогу (донесення інформації, транспортна підтримка, ремонтно-будівельні роботи). Ваша допомога у будь-якому вигляді буде дуже корисною», – закликають волонтери долучатись до акції.

 

Джерело: http://ternopoliany.te.ua/

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top