Головна / TOP / Актор театру і кіно Євген Лацік

Актор театру і кіно Євген Лацік

x_c54d5686

Театр

Молодий, але, беззаперечно, перспективний актор театру і кіно Євген Лацік. Його зайнятість у роботах театру вражає – 90 відсотків всього театрального репертуару за участі Євгена, при цьому здебільшого головні ролі.lacik.resized_MG_5087-tvteatr

Кіно

Короткометражка «Доторкнись і побач», яка пронизує до найщиріших емоцій розповідає коротку історію про батька, який збирає гроші на лікування своєї донечки. Роль батька зіграв Євген Лацік. Ця стрічка отримала перше місце на міжнародному фестивалі у Бердянську.hggd4 GBx-iwDmuVU

Ведучий

Євгена Лаціка можна зустріти в ролі ведучого на міжнародних фестивалях класичного характеру, творчих вечорах. До проведення весіль та корпоративів у Євгена особливе відношення, він вважає це «халтурою», тому розмінювати свій талант на такі дрібниці не поспішає.

Хобі

Творчий характер Євгена не обмежується тільки ролями в постановках та кіно. Як то кажуть: «Якщо людина талановита, то талановита в усьому». Те ж саме і з Євгеном, у вільний час від репетицій він розвиває свій талант у різьбі по дереву та малюванні. Каже, що свій настрій та ставлення до світу можна виразити тільки у власних роботах.

Казуси життя

Якось не думав і не планував Євген навчатися акторському майстерству, все вийшло спонтанно і дещо кумедно. Адже хлопець поступав на вокал, принаймні він так думав, і протягом місяця Євген був впевнений, що навчається вокальному майстерству. До моменту , коли викладачі почали вибирати акторів на репетицію постановки. Здивуванням Євгена не було меж.

Довідка

Народився 6 січня 1987 року в селі Чернилівка Підволочиського району, до речі звідси родом і керівник Тернопільського драматичного театру Борис Репка, Володимир Листовий, соліст Львівської опери, соліст гурту «Тріода» Олександр Алексєєв та Михайло Форгель, колишній директор Тернопільського драмтеатру. Не дарма цей славний куточок називають «куточком талантів».

Вже 2 роки працює викладачем акторського майстерства в Педагогічному університеті ім. В. Гнатюка в інституті мистецтв на кафедрі майстерності актора.

Мар’яна Балабан

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top