Головна / TOP / Відкриття виставки «Совєти в Польщі»

Відкриття виставки «Совєти в Польщі»

DSC02186Виставку «Совєти в Польщі»  презентував у Тернополі Інститут національної пам’яті у Варшаві.

Історичні фото бачили у багатьох містах Польщі, – зауважив консул Кшиштоф Савіцкі. В Україні ж виставка проходила лише в трьох містах, Тернопіль – четвертий. На них можна спостерігати життя  Польщі у соціалістичному таборі. Знаєте, як кажуть, історія не повторюється, та, на жаль, спостерігаємо протилежне. У такий нелегкий час хотілось би підтримати українців.

В експозиції представлені світлини політичних та економічних взаємин взаємини Радянського Союзу і Польщі. Дана виставка допоможе зрозуміти як контактували сусідні держави, як сприймали один одного.

У виставковій залі авторські роботи розміщені на семи панелях: “Перед визволенням”, “Політична реалія”, Економічні питання”, “Стереотипи і забобони, “Вплив на мову та культуру”, “Апарат репресій”, “Радянська армія в Польщі”. Історичні події описані польською та англійською мовами. Для зручності усім присутнім роздали друковані матеріали перекладені українською мовою.

Оксана Ратушняк

На Валовій

Фото, відео: Роман Божко

DSC02185 DSC02186 DSC02193 DSC02197 DSC02198 DSC02202

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top