Головна / Арт-події / У Тернополі відбудеться фестиваль вуличної музики

У Тернополі відбудеться фестиваль вуличної музики

imagesЗавдяки громадській організацій «Майдан Тернопіль» наше місто долучиться до Всесвітнього фестивалю вуличної музики, який відбудеться 17 травня одночасно в містах 8 країн Європи. Головним центром подій стане сцена поблизу пам’ятника Івану Франку на вулиці Сагайдачного. Виступлять як професіонали, так і аматори, в різних стилях та напрямах.
Традиція свята вуличної музики народилася у Литві, та за 7 років існування поширилась у міста і містечка Нідерландів, Норвегії, Ірландії, Данії, Латвії, Грузії. Цього року її підхопила Україна. 17 травня одночасно музикуватимуть в Києві, Львові, Ужгороді, Харкові, Дніпропетровську, Краматорську, Одесі та Івано-Франківську.
Отже, програма заходу така:
12-14 год – виступи колективів палацу культури «Березіль»
14-15 год – хорові композиції у виконанні учнів хорової школи «Зоринка»
15-17 год – запальні танці від танцювальних колективів
17-18 год – творчі колективи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського
З 18 год виступатимуть гурти «Адаптація», «Містер фрімен» та інші. Головний гість програми – гурт «Тріода».
«Окрім того, на вулиці Валовій будуть розташовані столи із handmade творіннями від тернопільських митців. Поблизу управління УМВС у Тернопільській області стоятиме фортепіано, на якому бажаючий зможе зіграти щось до душі. До заходу долучаться музиканти, які мають акустичні інструменти. Вони роззосередяться по вулицях Валовій, Сагайдачного та інших. Таким чином у центрі Тернополя пануватиме свято музики», – розповів організатор заходу і член ГО «Майдан Тернопіль» Ігор Пакулець.
Прес-служба ГО “Майдан Тернопіль”

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top