Головна / TOP / Тернополян запрошують до участі в навчальному проекті « Я –волонтер»

Тернополян запрошують до участі в навчальному проекті « Я –волонтер»

10361100_621951164541561_1945009291_nМрієш бути в центрі подій, любиш фестивалі та маєш час на допомогу?! – Тоді реєструйся для участі в навчальному проекті « Я –волонтер»!

Навчальний проект «Я-волонтер» організовується у Тернополі вперше.

Цей проект має на меті навчити молодь основних знань та вмінь, необхідних для здійснення волонтерської роботи, виховання патріотичної, громадсько-свідомої молоді.

В рамках проекту будуть проведені презентації у ВНЗ Тернополя, після яких будуть відібрані 30 учасників, шляхом анкетування та проходження співбесід. Відібрані волонтери пройдуть серію семінарів, конференцій, рольових ігор та тренінгів з основ волонтерської діяльності, лідерських якостей та громадської активності, комунікації та командотворення, основ першої медичної допомоги та проектного менеджменту. Окрім навчальної програми, учасники проекту «Я – волонтер» зустрінуться з відомими та успішними людьми, розроблять власні проекти та реалізують їх.

Онлайн- реєстрація – http://goo.gl/rH00Hy

Деталі https://vk.com/volunteersternopil

 

Організатори: громадська організація «Файне місто», міська рада у рамках проекту «Студентська столиця»

За підтримки : кафедри практичної психології ТНПУ ім.В. Гнатюка

Керівник проету : Яна Желябіна (0933259684)

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top