Головна / Арт-події / Незабаром у Тернополі концерт важкої мелодійної музики

Незабаром у Тернополі концерт важкої мелодійної музики

7От і настав час згадати славні 2004-2005 роки, коли у Збаражі організовувався фестиваль готичної музики “Некрополіс”, що збирав у своєму полоні велику кількість поціновувачів готичної культури. Саме тоді тернополяни могли бачити на власні очі виступи наступних колективів : Fading Colours (Польша), Кому Вниз, Бурдон, Замкова Тінь, Sweet sixty nine, Audi Sile, Полинове Поле, Вінки, Холодне сонце, Realm of Desire.

Дуже прикро, що відтоді про поціновувачів мелодійної метал музики в Тернополі  ніби й забули, хоча й шанувальників не поменшало та й музичний рівень музикантів значно виріс. SoulMarket, Mortalium, Mirium, Ishtar, Inner Maze, Летаргия, Vast Empires, Tectum, Internal Spirit, Crypt of Silence, Selma, Kristoferro – це не повний список українських melodic metal колективів, що сміло могли б заполонити серце європейського слухача.

Тому не може не тішити, що арт-бар “Коза” організовує невеличкий подарунок для всіх шанувальників якісної музики.  14 червня у Тернополі відбудеться Melodic Metal Session in Koza. На одній сцені виступатимуть молоді, але дуже класні та перспективні колективи:

1. SoulMarket (м. Івано Франківськ)
Гурт грає в стилі Melodic Metal з елементами Symphonic Metal. Складна та водночас мелодійна музика в поєднанні з унікальним вокалом Олі, робить Soulmarket найкращим у своєму стилі музичним колективом Західної України. Протягом свого існування гурт виступав в таких містах, як: Київ, Львів, Дубно, Хотин, Івано-Франківськ, Калуш; на фестивалях: Червона Рута, Тарас Бульба, Підкамінь, Середньовічний Хотин; на байкерських з’їздах та різнопланових рок-концертах.

2. Larynel (м. Тернопіль)
молодий тернопільський гурт грає мелодійний  метал з поєднанням академічного вокалу.

3. Perfect cold (м. Вінниця) молодий , але дуже перспективний гурт, що працює в стилі мелодік, готік, блек-метал.

Також на сейшені, у хлопця на вході, можна буде придбати дебютний диск гурту SoulMarket “Running from Fears”.

Організатори сейшену і самі музиканти обіцяють подарувати всім відвідувачам незабутній вечір, так що  на Melodic Metal Session in Koza можна буде гарно відпочити і насолодитися дійсно хорошою музикою.
14 червня 2014 р.
Тернопіль, арт бар Коза
Адреса: бульвар Шевченка 23
Вхід: 20 грн
Зустріч в ВК: https://vk.com/soulmarket_in_koza

1 коментар

  1. Гурт Perfect cold не зможе приїхати на сейшн 14 червня, хоча й дуже хотіли, та з незалежних від них причин не все стається як думається.

    Але на сейшені виступить не менш талановита команда з міста Чортків – Veritas, що грають у стилі Folk Metal, цікаво буде послухати

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top