Головна / Арт-події / Koza Music Battle 2014 визначив переможця

Koza Music Battle 2014 визначив переможця

k17OwqbtT2QОсь і добіг свого логічного завершення конкурс молодих і перспективних виконавців «Koza Music Battle 2014». Інтригуючий фінал зібрав чимало шанувальників трьох талановитий тернопільських гуртів, які впродовж кількох місяців боролися за звання кращого.
Завершальний концерт «Koza Music Battle 2014» відзначився неодмінною атмосферою змагання й чудової музики на різний смак. «Bugs Bunny», «Суті Суть» та «Nice Cream» показали той максимум, на який розраховувала публіка, подарувавши неймовірну сукупність свята, драйву і позитиву.
За рішенням журі переможцем коза став оригінальний гурт «Nice Cream», який і отримав суперприз від організаторів – кубок Кози, 1000 гривень та запис трьох пісень на студії «Шпиталь рекордс».
Однак фіналістів, яким не посміхнулась фортуна, журі потішило чи не такими ж солодкими новинами – гурти «Bugs Bunny» та «Суті Суть» виступлять на масштабному фестивалі «Файне місто», який відбудеться посеред літа у Тернополі.

Алла Сердюк

На Валовій

DJnolf9u65g Dw80krlG7RE iQ0sjXafvRQ m58cpFpS4XE

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top