Головна / TOP / «Bugs Bunny» і «Nice Cream» побатлять у фіналі «Koza Music Battle 14»

«Bugs Bunny» і «Nice Cream» побатлять у фіналі «Koza Music Battle 14»

_XjSC704CC8Завершився другий концерт півфіналу музичного конкурсу «Koza Music Battle 14», однак інтрига – хто ж стане головним суперником для тріумфатора попереднього батлу гурту «Суті Суть», так і не вирішилась. Під враженням від вибуховості команди «Bugs Bunny» та оригінальності «Nice Cream» журі зіграло за вже звичним, щонайменше для «Найскрімів», сценарієм – перемогу вибатлив не один колектив, а два!

«Bugs Bunny», отримавши шалену підтримку залу, віддавши на сцені усі сили й запал, заслужено переступив (чи то у випадку із «зайцями» – перестрибнув) у фінал конкурсу. Інший же фіналіст «Nice Cream», як і в першому турі «Koza Music Battle 14»,  став бонусним переможцем батлу.

Світлана Фролова-Безкоровайна, яка в складі журі оцінювала конкурсантів півфінального музичного змагання, розповіла про свої враження від кожного гурту зі сцени «Кози»:

-         Гурт «Лоскіт» мені дуже сподобався – дуже актуальний панк, з хорошими текстами. Я бачу, що Тернопіль вас любить і підтримує. Сподіваюсь, що ми вас ще не раз побачимо в нашому місті. Гурт «Mr. Freeman» також любить публіка – бажаю вам й надалі розвиватися. «Bugs Bunny» – дуже хороша група, яка влаштувала шикарне шоу. Хочу відмітити вокалістку Мар’яну. Я спостерігала за нею й на попередніх концертах – це дуже товариська дівчина, вона й всі інші гурти підтримувала, зі всіма танцювала, зі всіма співала. Про «Nice Cream» можу сказати, що професійність групи зростає, артистизм – «огого!». Ваша музика стала для мене сюрпризом (хоч це музика 80-х, яку я ненавиджу).

Тож у півфіналі журі полегшило собі завдання – обрати єдиного переможця, однак завдяки цьому наступного тижня нас чекає дивовижний завершальний концерт цьогорічного конкурсу початкуючих музикантів в «Коза-барі» – три команди:  «Суті Суть», «Bugs Bunny» та «Nice Cream» позмагаються за звання кращого.

Алла Сердюк

На Валовій

EEICOhCDn_c lGbCdKa4nPg NZm_0mTJY9Q T25TzLdFWow VdcyswoNrbE

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top