Головна / Огляд ЗМІ / Завдання до деяких тестів ЗНО змінять

Завдання до деяких тестів ЗНО змінять

znoУкраїнський центр оцінювання якості освіти хоче замінити завдання в деяких тестах ЗНО, бо є підозра, що стався витік таємної інформації їхнього змісту.
Про це заявив директор центру Ігор Лікарчук, передає “Інтерфакс-Україна”.
“У нас є заява нашої служби безпеки про те, що вони не гарантують захисту конфіденційності матеріалів. Ми зараз вживаємо низки заходів. Ми плануємо внести серйозні зміни в зміст завдань, тобто замінити завдання в цілій низці тестів, які у нас викликають обґрунтовані підозри”, – підкреслив Лікарчук.
Завдання до тестів із яких предметів змінять, посадовець не уточнив. Лікарчук наголосив, що центр оцінювання якості знань та Міністерство освіти і науки роблять усе можливе, аби запобігти поширенню конфіденційної інформації про зміст тестових завдань.
“Якщо буде просочування інформації, то за це відповідатимуть ті керівники, які були в Міністерстві освіти і науки та в Українському центрі до сьогоднішнього дня”, – уточнив Лікарчук.
39% тестових зошитів від загального накладу вже надрукували.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top