Головна / Мистецтво / Виставку модерного мистецтва відкрили у артгалереї

Виставку модерного мистецтва відкрили у артгалереї

IMG_0872Виставку модерного мистецтва відкрили у артгалереї Тернополя. Близько півсотні робіт 26-ти художників з усієї України об’єднав уже традиційний вернісаж модерну у нашому місті. Цьогорічна виставка – особлива. Вона має об’єднуюче начало.
Хто сказав, що у буремну пору – не до мистецтва, та ще й модерного? Художники Криму і Сходу України спростували це твердження і наполягли, аби традиційна виставка модерного мистецтва у Тернополі відбулася за графіком. Вона покликана вразити не масштабами, а ідеєю єднання.

- Ми обходимося сьогодні 26-ма художниками з Києва, Запоріжжя, Одеси, Волині, Львова, Ужгорода, Криму. Майже вся Україна. 26 авторів і до 50 робіт. Тут є присутні живопис, графіка, скульптура і сучасне мистецтво різьблення матеріалу, – розповідає голова правління ТОО Національної спілки художників України Ігор Дорош.

Заслужений художник України Сергій Савченко подався до Тернополя на виставку лише переконавшись, що у його рідній Одесі послабились сепаратистські заколоти. Зізнається, приїхав з радістю, бо саме у Тернополі у далекому 90-му вдалось відкрити першу в Україні виставку модерного українського мистецтва.
- Я не вважаю, що це відродження, це, швидше, внутрішня потреба диференціації, яка дозволяє об”єднати простір і зробити його більш цілісним, більш наповненим, – каже художник з Одеси Сергій Савченко.

Виставку модерного мистецтва в АРТгалереї можна оглянути упродовж місяця. А ще тут паралельно проходить виставка-конкурс ідей для зведення пам’ятника Небесній сотні у Тернополі. Закликають взяти участь усіх охочих.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top