Головна / Мистецтво / Видавництво “Богдан” запрошує на “Реальну мандрівку”

Видавництво “Богдан” запрошує на “Реальну мандрівку”

levchenkoВидавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошує на творчу зустріч з Олександром Левченком та презентацію книги «Реальна мандрівка», що відбудеться 4 квітня о 14:00 у «Домі книги» (вул. Коперника, 19)!
Олекса?ндр Ле?вченко ? письменник-фантаст, науковець, кандидат технічних наук, працює у галузі геоінформаційних технологій.
Навчався на факультеті прикладної математики і механіки ЛНУ, працював у науково-дослідній частині ЛНУ. Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “фотограмметрія та картографія”. Працював старшим науковим співробітником інформаційно-обчислювального центру Львівського національного університету імені Франка, завідувач лабораторії Інтернет-технологій. З 2011 року – співробітник Національного університету «Львівська політехніка». Автор та співавтор близько 80 наукових та науково-педагогічних праць, серед яких – півтора десятка підручників та навчальних посібників. Автор цілої низки оповідань, повістей і романів.
Збірка творів «Реальна мандрівка», надрукована у видавництві «Навчальна книга – Богдан», ? яскравий приклад того, як фантастика межує з реальністю. Адже ще вчора віртуальний світ був лише ілюзорною мрією, а сьогодні ця проблема стосується майже кожного. Темі невідповідності віртуальних і реальних подорожей та відчуттів присвячено роман «Реальна мандрівка». Крім того, на сторінках цієї книги читача захоплять карколомні сюжети, парадоксальні ситуації та неперебутні герої. Для широкого загалу читачів.

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top