Головна / Суспільство / Велопробіг тернопільських студентів

Велопробіг тернопільських студентів

irisНещодавно викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського провели акцію, присвячену Всесвітньому дню здоров’я. Молодь вирішила агітувати тернополян вести здоровий спосіб життя на власному прикладі. Студенти і прихильники велоспорту влаштували з цією метою вело прогулянку навколо Тернопільського ставу. Ініціатором акції став студент п’ятого курсу медичного факультету Василь Підгірний.

“Окрім навчання в університеті, у вільний час займаюся велоспортом і пробую пропагувати велорух в нашому місті. Мені дуже хотілося зосередити увагу тернополян на важливості здорового способу життя. Участь у велопробігу навколо Тернопільського ставу взяло приблизно 40 осіб. Ми ще раз мали нагоду переконатися у тому, що в місті нема відповідної велоінфраструктури. Це стримує розвиток велосипедного руху. До речі, всі учасники були задоволені і дякували за те, що вдалося об’єднати любителів велосипедного спорту для пропаганди здорового способу життя. Після об’їзду озера ми роздали 2000 інформаційних листівок. Для цього була сформована піша група волонтерів і дві мобільні групи, які охопили велику територію Тернополя, зокрема парки “Топільче”, імені Т.Шевченка, Національного відродження, а також Театральний майдан, авто і залізничний вокзали.

До цієї акції приєдналися викладачі ТДМУ, зокрема доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Мирослав Домбрович і доцент кафедри фармації навчально-наукового інституту післядипломної освіти Володимир Підгірний”, – додав організатор акції.

Джерело: Тернопіль Вечірній

iriкеаs

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top