Головна / Огляд ЗМІ / В школі писанкарства розписали близько 1000 писанок та використали 6 кіло воску

В школі писанкарства розписали близько 1000 писанок та використали 6 кіло воску

20120410-egge_44У Тернополі завершилась щорічна школа писанкарства. Загалом, за словами організаторів, було потрачено більше 6 кілограмів воску, до півтора кілометри серветок, а також тернополяни розмалювали близько 1000 яєць.

Цьогоріч навчання проходило з 31 березня і до самого Передвеликоднього тижня.

Протягом п’ятиденного курсу відвідувачі школи навчались техніці розпису писанок та мали змогу дізнатись про українські традиції святкування Великодня.

Загалом відбулось 19 майстер-класів в навчальних закладах міста Тернополя. Волонтери також відвідали місто Городище Черкаської області, де провели 4 майстер-класи і навчили малювати писанки близько ста дітей. У Тернополі за три тижні 40 волонтерів навчили розписувати писанок більше 600 дітей і дорослих.

Цікаво, що проводиться школа «Намалюю писаночку!» в Тернополі та області уже 5 років поспіль. Її організаторами є ГО “Молода Просвіта”.

Під час відкриття школи символ Великодня намалював і міський голова Сергій Надал.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top