Головна / TOP / Улюблена кава розповість про ваш характер

Улюблена кава розповість про ваш характер

DSC01312

Продовжуємо екскурс вулицею Валовою. Відома тернопільська кав’ярня справедливо завоювала статус закладу з приємною атмосферою, де не лише можна спробувати різноманітні види кави, але й поспілкуватись з привітними працівниками. Заклад розташувався в центрі міста, тому відвідувачів тут багато. Як відомо, любов до кави особлива, вона об’єднує людей незважаючи на вік, стать, статус та життєві принципи. За чашкою кави було прийнято не одне важливе рішення; благородний напій посприяв не одному романтичному побаченню. Кав’ярня – це соціальне місце, де людина може залишитись наодинці зі своїми думками, або неспішно розмовляти з близькими людьми. Культура споживання напою розкриває для нас свої секрети.

Така собі кавова культура зароджується і у нас, – розповідає директор кав’ярні  - В основному, нашими відвідувачами є молоді люди.  Та я б хотів виділити одну клієнтку, яка захопила мене широкою обізнаністю кавових різновидів. Це літня жінка, з вигляду “за шістдесят”, приходить до нас щотижня, замовляє еспресо та розповідає багато цікавих історій. Видно, пані побувала у багатьох куточках світу, тому й може поділитись великою кількістю “кавових” секретів . Ми навіть читали тематичну літературу, яку вона рекомендувала. Це дуже приємно, адже ми вкотре переконуємось, що жителі нашого міста знайомі з традиціями споживання ароматного напою.

Клієнти часто діляться своїми переживаннями про роботу, сімейні відносини, успіхи чи невдачі у навчанні. Взагалі, між характером людини і його улюбленим напоєм існує взаємозв’язок.

Еспресо користується популярністю у реалістів, консерваторів і  прямолінійних людей.

espresso

Латте віддають перевагу люди, які люблять публічність. У них гарне почуття гумору. Вони є душею компанії і користуються великою популярністю у протилежної статі.

14e496ef25d526308b41ef94f7dbf491

Капучіно люблять романтики, мрійники і всі, у кого почуття переважають над розумом. Частіше всього ці люди мають добре серце, відкриту душу і цінують чесність.

Bankoboev.Ru_kapuchino_v_beloi_chashke

Любителі американо раціональні і воліють брати від життя все. Вони завжди встигають усе, шукають найкоротший шлях до досягнення своєї мети, як правило, успішні.

amerikano

А й справді, саме ці соціальні моменти й дали поштовх великій популярності кав’ярень. Кава – це не напій, кава – це культура. А яку каву любите ви?

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top