Головна / Огляд ЗМІ / “Укрзалізниця” призупинила продаж квитків до Криму

“Укрзалізниця” призупинила продаж квитків до Криму

d0bfd0bed0b5d0b7d0b4-d185d0b0d180d18cd0bad0bed0b2-d0bcd0bed181d0bad0b2d0b0“Укрзалізниця” у зв’язку з самостійним корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним держпідприємством “Кримська залізниця” в графіку на 2014-2015 рр. ухвалила рішення тимчасово призупинити попередній продаж квитків на поїзди у бік Кримського півострова з 27 травня.

Продаж квитків не здійснюється як на внутрішньодержавні, так і міжнародні поїзди, що курсують територією країни, повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.
Коректування графіка руху пасажирських поїздів на 2014-2015 рр. викликано неузгодженістю розкладу руху поїздів між Кримом і на території материкової України, зазначають в “Укрзалізниці”. Крім того, існує необхідність перегляду графіка руху через значне зниження пасажиропотоку, запровадження додаткових зупинок для контрольних операцій.
Телеграму про відповідне рішення передано в залізничні адміністрації, зокрема на адресу ВАТ “Російські залізниці” і Білоруської залізниці.
Крім цього, з проханням про припинення продажу квитків і коректування графіка руху пасажирських поїздів звернувся до “Укрзалізниці” і керівник самопроголошеного ДП “Кримська залізниця” Андрій Каракулькін.
“Прошу тимчасово обмежити попередній продаж проїзних документів на пасажирські поїзди, причіпні та безпересадкові вагони відправленням із початкових станцій з 1 червня 2014 року призначенням на станції ДП “Кримська залізниця”, – наводить “Укрзалізниця” текст телеграми.
Наступного тижня за ініціативи “Укрзалізниці” заплановано тристоронню зустріч її представників, “РЗ” та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування поїздів та узгодження графіка на 2014-2015 рр.
“Укрзалізниця” приносить вибачення за тимчасові незручності. Попередній продаж квитків відновлять після узгодження графіка руху поїздів між усіма залізничними адміністраціями. Про відкриття попереднього продажу квитків буде повідомлено додатково”, – зазначає “Укрзалізниця”.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top