Головна / Арт-події / У Тернополі заспівають брати Борисенки

У Тернополі заспівають брати Борисенки

171588 травня в одному з нічних клубів Тернополя відбудеться концерт братів Борисенків, які прославилися завдяки участі у “Фабриці зірок”.
2009 року тоді ще нікому не відомий дует узяв участь у прослуховуванні в першому сезоні конкурсу «Україна має талант». За якийсь час того самого року вони взяли участь у прослуховуванні відомого музичного конкурсу «Фабрика зірок-3», де мусили змагатися за путівку до фіналу зі ще одним учасником. Дует пройшов до наступного етапу конкурсу й у другому ефірі заспівав із відомою українською співачкою Ламою, після чого журі розкритикувало їх та сказало, що один із братів співає краще за іншого. Олександру Борисенку довелося за тиждень доводити, що він вартий участі у проекті. Після цього популярність братів була неймовірна. І, хоча брати не потрапили спочатку до фіналу, за голосуванням глядачів їх повернули до проекту. Фінал «Фабрика зірок-3» відбувся у новорічну ніч. Тоді повідомили результати голосування глядачів, за яким брати посіли 4 місце. Від січня до лютого 2010 року дует узяв участь як фіналіст проекту в гастрольному турі «Фабрика зірок-3».
У березні 2010 року стартував музичний конкурс «Фабрика суперфінал» де брати Борисенко брали участь. Там вони здобули приз глядацьких симпатій і право зняти дебютний кліп. Згодом відбувся тур «Фабрика суперфінал», у якому брати також брали участь.
Після закінчення участі у проекті «Фабрика суперфінал» брати підписали контракт із «Новим каналом». За цей час зняли 4 відеокліпи та записали 11 пісень: «Звездный берег», «Пусть я маленького роста», «Колдовала зима», «Я герой», «Любовь с первого взгляда», «Она», «Небо плачет», «Мама», «Стоп», «Не трогай мой плеер», «Я просто счастлив», «На милионы одна», у двох із яких авторами слів і музики є самі брати («Она» — Олександр Борисенко, «Небо плачет» — Володимир Борисенко).

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top