Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі визначили найкрасивіших студенток-медиків

У Тернополі визначили найкрасивіших студенток-медиків

outdoor-movie-1Вісім красунь Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 4 квітня змагалися у грації, елегантності, інтелектуальності, артистичності, дотепності під час конкурсу “СтудМіст ТДМУ-2014″. Свої вміння дівчата демонстрували під час п’яти виходів на подіум.

Фактично для кожної цей вечір став чималою перемогою над собою, адже треба було подолати власний страх, щоб вийти на сцену, організувати свій час так, аби встигати вчитися і відвідувати репетиції, заручитися підтримкою друзів і одногрупників. Кожна з учасниць варта була корони. Можливо, комусь цього вечора доля просто менше посміхнулася. Та всі дівчата здобули неоціненний досвід спілкування, хореографії, пошуку власних талантів, вмінні дефілювати. Найприємніше те, що організаторами конкурсу краси поставилися до учасниць з турботою. Головною відмінністю було те, що публіка так і не дочекалася традиційного для таких заходів виходу у купальних костюмах. Натомість оргкомітет дав можливість кожній учасниці проявити себе: показати талант, інтелект, індивідуальність, вміння жартувати. “СтудМіс ТДМУ” відбувся із ноткою цнотливості і вишуканості.

Один із організаторів заходу Богдан Куліковський (студент четвертого курсу медичного факультету), зазначив, що оргкомітет складався із шести осіб. До нього увійшли ще Оксана Боб, Соломія Турчин, Анна Чикита, Тарас Яцунський, Олександр Шевчук. “Ми прагнули зробити свято краси в нашому університеті. Останній раз подібний конкурс відбувся у 2011 році. Ми вирішили відновити традицію проведення таких заходів. Цього року вперше почали співпрацювати із оргкомітетом “СтудМіс Тернопіль” і “СтудМіс Україна”. На кастинг прийшло понад 30 дівчат. Ми ж обрали найоптимальнішу кількість учасниць, які відзначилися зовнішністю та неординарністю. Насамперед, звертали увагу на вміння спілкуватися і наявність талантів. Восени плануємо організувати “Містер університету”, – розповів Богдан Куліковський.

До складу журі організатори включили студентку ТДМУ Марію Гой, яка свого часу виграла всеукраїнський конкурс краси. “У 2010 році я брала участь у подібному заході і отримала перемогу на всеукраїнському рівні. Відбувся він в Херсоні. Чесно скажу, що було важко. Проте набагато важче сьогодні вибирати найкращу, адже я була на місці дівчат чотири роки тому. Відповідно розумію і відчуваю їхні хвилювання. Бачу, скільки зусиль кожна з них доклала, аби вийти на подіум. Увагу глядачів дуже привертає Ребекка Огунємі. Саме її світлина мені запам’яталася найбільше. Можна сказати, що вона справді є родзинкою цього конкурсу. За неї також вболіваю”, – поділилася враженнями Марія Гой.

Першим конкурсним завданням був “Вихід-представлення”, під час якого дівчата, одягнені в однакові джинси та футболки, повинні були виділитися серед усіх і з першого погляду запам’ятатися глядачам. Під час другого виходу присутні побачили красунь у стилізованих українських костюмах із елементами хореографічної постановки.

Найвідповідальнішим був конкурс талантів. Хтось показував вміння малювати, хтось частував журі випічкою, частина якої дісталася навіть глядачам, хтось співав. Найбільше вразила студентка стоматологічного факультету Валентина Кузьмінська, яка емоційно продекламувала текст пісні “До українців”. Шквал оплесків викликав і етнічний африканський танець Ребекки Огунемі. Тут варто наголосити на тому, що дівчата використали новітні технології для демонстрації своїх талантів.

Четвертий вихід у стилізованих медичних халатах поєднав у собі показ хореографічних вмінь із інтелектуальними випробуваннями. Наступним завданням було вміння дефіле у вечірніх сукнях. До речі, журі виставляло оцінки привселюдно після кожного конкурсного завдання. Кожен глядач в залі сам міг підрахувати кількість набраних балів кожною учасницею.

Перемогу у конкурсі “СтудМіс ТДМУ-2014″ здобула Валентина Кузьмінська. Їй же дістався і титул “СтудМіс елегантність”. За словами дівчини, вона не сподівалася на те, що отримає корону. “Спершу я відмовилася брати участь у конкурсі у зв’язку із політичною ситуацією в Україні, адже, на мою думку, було некоректним веселитися в той час, коли в нашій столиці гинули люди. Коли ж ситуація вирівнялася, то таки вирішила спробувати свої сили, аби познайомитися з новими людьми, здобути певний досвід і перебороти свій страх виходити на сцену. Це допоможе мені у майбутньому спокійніше виступати перед аудиторією. Щодо вірша, то обирала його свідомо, оскільки під час Майдану це був стан моєї душі. У майбутньому планую бути фаховим лікарем-стоматологом і хочу дарувати людям хорошу усмішку”, – зазначила Валентина.

Титули І віце-”СтудМіс ТДМУ-2014″ і “СтудМіс глядацьких симпатій” отримала родзинка конкурсу – Ребекка Огунємі (Нігерія), яка є студенткою факультету іноземних студентів. “Враження від участі у конкурсі є позитивними. Спершу не була впевнена у своїх силах. Потім мої друзі і знайомі переконали у тому, що я повинна спробувати. Дуже хвилювалася з того приводу, що програю, але все вдалося і в мене багато позитивних емоцій. До речі, багато друзів прийшло підтримати мене – і це додає сили. Взагалі я хочу стати кваліфікованим лікарем і працювати за спеціальністю, а ще мрію заснувати благодійний фонд для нужденних людей. Окрім того, варто подумати і над заснуванням клубу, де б кожен бажаючий отримав можливість реалізовувати свої таланти”, – зізналася Ребекка.

Корона ІІ віце-”СтудМіс ТДМУ-2014″ і титул “СтудМіс Модель” дісталися Марії Бобик, студенці медичного факультету. Ця дівчина запам’яталася всім веселою вдачею. “Конкурс добіг кінця. Найбільше хвилювалася під час першого виходу, адже на репетиціях не було глядачів і все сприймалося по-іншому. Сьогодні відразу виникла величезна відповідальність з приводу того, що виступаю перед своїми знайомими, друзями, одногрупниками. Хотілося оправдати їхні сподівання. У підготовці до конкурсу мені допомогли одногрупники, яким дуже вдячна”, – висловила свою вдячність Марія.

Незвичайна зовнішність Анастасії Лисятинської, студентки стоматологічного факультету, допомогла здобути їй титул “СутдМіс Фото”. Улюблений персонаж дівчини – Покахонтас. Зрештою, Анастасія дещо і схожа на неї. “Часто чую від перехожих і друзів, що подібна до цього персонажа. У дитинстві любила дивитися цей мультфільм. Та й тоді я була трохи іншою, зокрема із світлим волоссям. Згодом волосся потемніло – і я справді стала схожа на Покахонтас. Готуватися до конкурсу було важко і спершу думала відмовитися, проте батьки наполягли на тому, аби я продовжила свою участь. Завдяки їхній підтримці сьогодні тут. Маю мрію стати пластичним хірургом, аби допомагати людям бути красивішими”, – розповіла про свою мрію Анастасія.

“СтудМіс Інтернет” стала студентка медичного факультету Сафі Фрешта, “СтудМіс Артистичність” – студентка стоматологічного факультету Тетяна Мокрицька, “СтудМіс Оригінальність” – студентка медичного факультету Анна Кузишен.

Своїм спокійним ставленням до участі у конкурсі вразила “СтудМіс інтелект” – студентка медичного факультету Ірина Дмитрук, яка під час показу талантів продемонструвала свій художній хист. “Малюю з 5 класу, займалася в художній школі. Люблю творчість Тараса Шевченка, тому і обрала для представлення таланту написання його портрету. Часто перечитую його вірші і поеми. На тлі останніх подій в країні творчість Тараса Шевченка є актуальною. Для мене важливими є його слова: “Борітеся – поборете. Вам Бог помагає!”. Для мене участь у конкурсі – урізноманітнення студентського життя, адже здебільшого я на парах і в гуртожитку. Тут випала можливість чогось нового навчитися, зробити своє життя цікавішим. Я ніколи не розчаровуюся, якщо не здобуваю перемоги, адже завжди важливим є досвід і нові знайомства. Дуже задоволена участю, адже здружилася з дівчатами, відчула їхню підтримку і турботу”, – підсумувала Ірина Дмитрук.

Гармонійно доповнили цей вечір творчі номери у виконанні студентів медичного університету. Організатори запросили також колективи з інших вищих навчальних закладів.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top