Головна / Арт-галерея / У Тернополі виставка неохайних малюнків

У Тернополі виставка неохайних малюнків

10174792_637190523024520_5332067045960449890_n26 квітня о 19:00 у галереї “Бункермуз” відкриття виставки молодих тернопільських графіті-художників.

Ідея для створення даної виставки виникла із інтересу графіті художників до експериментального стріт-арту, пост-графіті та до решти кольорового трешу залишеним на загальний розгляд вуличними художниками в громадському просторі . Це нагадує зіткнення з випадково знайденим архівом досвіду незнайомого культурного середовища зі своїми естетичними уподобаннями . Ставлячись до даного явища саме як до експериментального образотворчого мистецтва, нас у ньому приваблює ще одне нагадування , що картина не зобов’язана бути красивою , приємною чи створеної з якоюсь певною метою. Тут ми бачимо чисту експресію виплеснуту на поверхні без збентеження , сумнівів і довгих роздумів . Дикі , імпульсивні , неохайні малюнки спреєм та іншими типовими матеріалами часто викликають натхнення своєю нетривіальністю сюжетів , поєднанням кольорів і текстур. Вони цікаві, як самобутні твори, що демонструють досвід створення неретинальних і абстрактних композицій. Коли автори намагаючись повністю абстрагуватись від існуючих в графіті-субкультурі канонів, виходять за рамки стилістичних меж і одночасно більше не потребують якоїсь спеціальної оцінки своєї діяльності або похвали з боку глядачів. У таких роботах часто видно іскру , негайну емоцію швидко зафіксовану художником.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top