Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі вигляд літніх майданчиків буде різний

У Тернополі вигляд літніх майданчиків буде різний

2800600jpg30062012114955_w300Жодної реклами алкоголю і тютюну на літніх майданчиках. Тернопіль відмовляється не лише від пивних наметів, а й впорядковує літню торгівлю. Для цього місто поділили на три зони. Для кожної розробили власний вигляд літніх торгових наметів.
Літні намети біля кафе, ресторанів і в парках Тернополя запрацюють вже з 15 квітня. Цьогоріч вони матимуть чітко визначений вигляд. І залежатиме він їхнього місця розташування.

- Вигляд літніх майданчиків буде різний для центральної частини міста, для зон парків, тобто ландшафтно-рекреаційна зона, і для зони багатоповерхової забудови, як Східний масив, БАМ, – розповідає начальник відділу управління архітектури Тернопільської міськради Вадим Захарчук.

Для кожної з трьох зон розробили по три зразки літніх майданчиків. Це, кажуть чиновники – один з кроків до європейського майбутнього нашого міста. Ще один – відмова від пивних наметів.
- Забороняється встановлення ігрових автоматів, продаж алкогольної продукції та тютюнових виробів, окрім майданчиків, які розміщені біля закладів громадського харчування та ресторанного господарства, – пояснює заступник міського голови Тернополя Володимир Камінський.

- Якщо в закладі передбачена ліцензія на продаж алкоголю, пива, сигарет тощо, якщо відповідають всі документи, то вони можуть виносити з закладу і подавати на столики облаштованого літнього майданчика, -говорить начальник управління торгівлі Богдан Ясеновський.

Для літніх майданчиків, які не належать харчовим закладам, такий бізнес – зась. Доведеться обмежитись безалкогольними напоями, морозивом, снеками тощо. Алкоголь та тютюн – табу не лише в меню, а й у вигляді.

- Забороняється категорично розміщення реклами алкогольних, слабоалкогольних виробів, пива і тютюнових виробів на цих майданчиках. І торгівля за межами огорожі також забороняється, – каже Олександр Смик.

Межі огорожі також встановили. Площа такого майданчика не повинна перевищувати ста квадратних метрів, а дозволена висота – до трьох з половиною метрів. Торгуватимуть з 10 до 22 години до 31 жовтня.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top