Головна / Мистецтво / У Тернополі видадуть книгу, присвячену Небесній Сотні

У Тернополі видадуть книгу, присвячену Небесній Сотні

knygaШановні друзі-тернополяни! Спільнота “від Тарнополя до Тернополя” має намір організувати проект на волонтерських засадах для вшанування пам’яті тернопільських Героїв Небесної Сотні.

З вашою допомогою, ми хочемо написати та опублікувати книгу присвячену нашим Героям в нестандартному форматі, аби кожен пам’ятав ким завдячує свободою та життям в незалежній Державі.

Нам важлива не тільки ваша підтримка але й ваші ідеї, ініціатива, інтерес, ваша асертивність, наполегливість, працелюбство та гостре відчуття патріотизму.

В свою команду ми хочемо відібрати 5 людей, які допоможуть нам в реалізації цієї ідеї. Якщо вас зацікавила наша пропозиція – напишіть нам!

Ми проведемо коротке інтерв’ю та оберемо найдостойніших у свою команду на час реалізації проекту.

Окрім ваших особистих характеристик нас також цікавить ваш вік (21+) та ваші плани на період поч. липня- кінець вересня в Тернопільській області, адже реалізація проекту планується саме в цей час.

Контактна особа: vk.com/iryna_kucheryava

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top