Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі влаштували «Майстерню здоров’я»

У Тернополі влаштували «Майстерню здоров’я»

1619606_10201425573871171_1376816425_n2Зважували людей, вимірювали артеріальний тиск та рівень цекру в крові всім охочим тернополянам у рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я. „Майстерню здоров’я” провели у поліклінічному відділенні Тернопільського міського закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги, філія №2».

Як наголосив в.о. директора ДОЗ ТОДА Віктор Овчарук, котрий теж прийняв участь в акції «Майстерня здоров’я», «Всесвітній день здоров’я дуже важливий щодо профілактики захворювань, тому департамент охорони здоров’я облдержадміністрації надає йому великого значення».

Цього дня всі охочі мешканці не лише «БАМу», а й усього Тернополя, мали можливість довідатися про стан свого здоров’я помірявши тиск, та вимірявши рівень глюкози у крові, а ще зважившись.

На місці люди отримали безкоштовну консультацію сімейного лікаря ТМЗ «Центру ПМСД» філії №2 Надії Безверхи не лише щодо профілактики артеріальної гіпертонії, а й також щодо формування здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок.

- В принципі, – розпочала лікар загальної практики – сімейної медицини Надія Безверха – під час «Майстерні здоров’я» акцент робиться на вимірюванні артеріального тиску, бо, згідно зі статистичними даними, у кожного третього-четвертого мешканця нашого міста він є підвищеним чи високим. Для того, аби знизити кров’яний тиск, є основні два шляхи: зміна способу життя і харчування та медикаментозна терапія.

За результатами підведення акції, впродовж чотирьох годин у 255-ох громадян виміряли артеріальний тиск, а у 207-ми – рівень глюкози в крові, повідомили у прес-службі департаменту.

Як наостанок, зазначив лікар-методист КУТОР «Центр здоров’я» Андрій Зарусінський, «проведення таких заходів сприяє покращенню обізнаності населення щодо збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих».

Довідка: Проект «Майстерня здоров’я» засновано для профілактики та раннього виявлення серцево-судинних захворювань ще у 2007 році Громадською Радою МОЗ спільно з Всеукраїнським лікарським товариством й обласними центрами здоров’я.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top