Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі відновлять військову частину

У Тернополі відновлять військову частину

bs16qhpk2ssj1rijs7e9w32we-article-picture1Військову частину незабаром почнуть відновлювати в Тернополі. Процес відновлення має початись влітку.

- Мер Тернополя Сергій Надал звернувся до міністра оборони з проханням відновити військову чатину в Тернополі, яка там завжди була, значиму роль мала в життєдіяльності нашого місту. Начальник Генштабу розглянув це звернення і є позитивне рішення, – повідомив ДОБІ начальник центрального управління речевого забезпечення ЗСУ Олег Довгалюк.

Втім, сам процес розпочнеться влітку, бо зараз основне – мобілізація.

- Процес не такий швидкий, як здається, сьогодні є складні умови в державі, йде мобілізація, тому це відбирає надзвичайно багато сил, всі зусилля Міноборони зараз спрямовані на повернення обороноздатності держави. Я думаю, з літа процес відновлення набере обертів, далі буде деректива Міноборони, під це будуть виділені кошти і військова чатина буде відновлюватись, – зазначив Довгалюк.

Нагадаємо, також міський голова Тернополя Сергій Надал звертався до в.о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха з пропозицією перенести військову частину із захопленого Криму в Тернопіль.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top