Головна / TOP / У Тернополі буде гуцульське фентезі

У Тернополі буде гуцульське фентезі

1601540_295485167268845_1575193076_n

“То Було ше тогди…”- це не просто набір листівок з ілюстраціями. Це новий світ, гуцульське фентезі. Історія до язичницької гуцульщини в казках – повідках та картинах. Проект створено на основі картин Петра Буяка. Картини відображають життя прадавніх гуцулів в більш тісному співвідношенні з флорою та фауною. Дана історія розповідає про те як жінки з гірських полонин возили до молочарень молоко на велетенських їжаках. Казка чи то повідка створена Тарасом Лавруком, людиною, що має неабияку здатність перетворити в слово будь-який образ. Невибагливий дизайн Уляни Кошелюк підреслює всю простоту гуцульського житття. ЇЇ вміння надихнути та створити потрібну атмосферу допомагає у створенні мистецьких речей.

Народження проекту відбулося досить просто. Петро Буяк який розпочав невеличкий проект із створення мініатюрних картинок на тлі маленьких шматків фанери, що мають приклеєний магніт, який дозволяє розмістити роботу на дверях холодильника, винайшов кілька сюжетів, які згодом розвинулися в щось більше. І власне такі експеременти іх акриловими фарбами стали основою для створення проекту ” То було ше тогди…” Із ілюстрацій було створено набір листівок в обгортці який стане цікавинкою не тільки для дітей але й для дорослих.

Проект на цьому не завершується. Вже створюються ілюстрації для майбутньої казочки та цікавих неймовірних пригод гуцульської живини.

Дякуємо за те, що приєдналися до нашого світу і допомагаєте нам його створювати.

Автор ідей та ілюстрацій – Петро Буяк ( м.Івано-Франківськ)

Казкар – Тарас Лаврук ( м.Івано-Франківськ)

Дизайнер та ідейний натхненник – Уляна Кошелюк ( м.Івано-Франківськ)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top