Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі буде фонд, який контролюватиме шкільні кошти

У Тернополі буде фонд, який контролюватиме шкільні кошти

10325390mСпеціальних благодійний фонд, який контролюватиме витрати коштів батьків та меценатів на школи та дитсадки планує створити управління освіти міськради. Адже благодійні кошти нашій освіті вкрай потрібні, але на жаль, серед батьків є недовіра щодо їх реалізації.

- Проблема в тому, що ці кошти, які виділяють меценати та батьки, ми не маємо можливості провести через казначейство, – каже начальник управління освіти міськради Ольга Похиляк. – Виникло питання про створення благодійного фонду. Це питання ми винесли на обговорення на зборах з керівниками шкіл і дитсадків. І це питання було із основних, яке ми винесли на батьківську раду. Хочу наголосити, що вперше в Тернополі ми створили батьківську раду при міському голові. В ній 35 батьків різних професій, з різних шкіл та дитсадків, з різних мікрорайонів. Ми хочемо, щоб у батьків не виникало питань, куди діваються благодійні гроші в навчальних закладах і як прозоро вони використовуються.
Пані Похиляк каже, що хоче повернути довіру батьків до влади освіти та посадовців.
- На жаль сучасна освіта без благодійних внесків вижити не може в нинішній час, – каже вона. – Адже нас фінансується лише зарплата та енергоносії, і то не повністю ми змушені економити. А придбання матеріально-технічної бази, ремонти, поповнення техніки, – все це лягає на плечі батьків. Тому я б хотіла, щоб вони з розумінням ставилися. Я переконана, що вони і розуміють це, але все потрібно робити чисто, прозоро та відкрито. Єдине, що не можна заставляти всіх батьків бути благодійниками. Це має бути за бажанням для тих, хто має можливість і хоче допомогти. І це не стосується категорій соціально-незахищених батьків, яким треба помагати.
Головна освітянка міста також просить батьків, не поширювати інформації про проблеми в освіті на сайтах анонімно, чи під вигаданим іменем. Вона каже, що готова вислухати всіх особисто і провести перевірки. Її прийомні дні в управлінні освіти – вівторок та п’ятниця, з 8.00 до 11.00 щотижня.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top