Головна / Суспільство / У квітні буде багато магнітних бурь

У квітні буде багато магнітних бурь

article-128_7Людям чутливим до метеорологічних змін слід бути обережнішими у дні, коли прогнозують магнітні бурі. Детальніше про такі дні у квітні 2014 року дізнавалась “Країна здоров’я”.
Як виявилось у квітні буде чимало днів, коли ви ризикуєте постраждати через магнітні бурі. Протягом цього місяця може відбутись до десяти магнітних бурь.
Серед днів у які науковці прогнозують магнітні бурі – 4 квітня, 6 квітня, 8 квітня, 12 квітня, 13 квітня, 19 квітня, 21 квітня, 22 квітня, 25 квітня та 29 квітня.
Ще раз нагадаємо, що магнітні буря впливають далеко не на всіх людей, відчувати їх на своєму здоров’ї може лише 10% усього населення планети. Тому не хвилюйтесь раніше часу та не налаштовуйте себе на погане самопочуття.
У такі дні намагайтесь побільше відпочивати та уникати виконання складних та серйозних справ. Намагайтесь виконувати якомога легшу роботу та побільше відпочивайте.

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top