Головна / TOP / У Драмтеатрі студенти зіграють дипломну виставу “Антракт”

У Драмтеатрі студенти зіграють дипломну виставу “Антракт”

hh4LafOJjsc28 -29 квітня о 18.00  на великій сцені Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка відбудеться вистава студентів 4 курсу, ТНПУ ім. В. Гнатюка, театрального факультету за п’єсою Олександра Марданя ” Антракт або Непристойна назва”.

Майбутні актори готували виставу ще з вересня. Зіграти п’єсу студентам порекомендував їх куратор та режисер  В’ячеслав Антонович Хім’як.

- Куратор пояснив свій вибір тим, що ми, як актори,  маємо спробувати себе в різних амплуа. Це великий досвід зіграти та вміло передати роль досвідчених актрис, – розповідає студентка Соломія Стус ( грає одну з головних героїнь Ольгу, актрису 42 р.) , - ”Антракт або Непристойна назва” – вистава на 2 дії. Сюжет п’єси насичений емоційними перепадами та напруженими моментами. Для усіх нас ця подія є важливим кроком у майбутнє: кожна роль, акторська оцінка, кожен жест та рух, погляд та емоція має велике значення та досвід. Як сказав автор п’єси О. М. Ардань: ” У кожної творчої людини є страх, який переслідує та не дає рухатися”. Ми будемо намагатися донести глядачу історії закулісного життя. Запрошуємо вас на прекрасний спектакль, де кожен зможе осягнути суть страху та любові,відчаю та надії; закулісного життя.

Вхід вільний.

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top