Головна / Огляд ЗМІ / Тернополю запропонували отримати власний зоопарк

Тернополю запропонували отримати власний зоопарк

881722Після скандальної інформації про пересувний звіринець на Тернопільщині, де тварини перебувають в доволі плачевних умовах, ми вирішили самі відвідати цей зоопарк.

Ситуація така: тварини там й справді утримуються в умовах, далеких від ідеальних… Але, тварин там, принаймі, годують. А це вже не дешеве “задоволення”. Тварини, які виглядають зовсім погано, як запевняв нас власник зоопарку,пропонувались не одному стаціонарному зоопарку України безкоштовно, але жоден не погодився прийняти.

А тепер про Тернопіль, йдеться у спільноті mywest — тернопільська відео мережа.

Власник даного зоопарку, через наше посередництво, вирішив зробити наступну пропозицію. Він передає місту чи області у комунальну власність увесь цей комплекс ( 12 вагонів-вольєрів, верблюда, 4 вовка, 4 мавпи, 2 ведмеді, 3 лисиці, 1 єнотовидна собака, 3 леви (одна з левиць вагітна!!!), 2 дикобрази), орієнтовною вартістю близько 100 тис.$, у комунальну власність міста чи області, в обмін на трикімнатну квартиру в Тернополі. При згоді, він прохав би працевлаштувати його в даному зоопарку, та готовий за власний кошт розширити і доповнити різноманіття тварин.

Джерело: Тернопільська Липа

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top