Головна / Огляд ЗМІ / Тернополянину, що воював на Майдані, потрібна допомога

Тернополянину, що воював на Майдані, потрібна допомога

10325254mДесяток кульових поранень та три контузії отримав під час кривавих подій на Майдані у Києві тернополянин Дмитро Кидалюк. Чоловік переніс вже багато операцій, ще декілька у нього попереду. Лікування дороге, тож усі небайдужі можуть допомогти коштами цьому чоловікові та підтримати його морально.

62-річний Дмитро Кидалюк пенсіонер МНС. На Майдані був постійно, записавшись до 25-ї сотні Самооборони Майдану.

- Я поїхав туди ще 30 листопада і був до 24 лютого, – розповідає чоловік. – До дому їздив хіба що на день-два.
За весь цей час Дмитро Кидалюк був не раз побитий беркутівцями та поранений, проте знову повертався на Майдан. Навіть з пов’язкою на травмованому оці продовжував виконувати свої обов’язки. Найсерйозніші поранення пан Дмитро отримав у “чорний четвер” 20 лютого. 24 лютого його із іншими травмованими майданівцями відправили літаком на лікування до Польщі, звідки чоловік повернувся 22 березня.
1172056- Мені двічі оперували око, тепер потрібна ще одна операція із видалення катаракти, – каже активіст Майдану. – Також у мене ще є куля в лівій нозі і один осколок в лівій півкулі біля ока. Їх теж треба буде видаляти оперативних шляхом. А ще у мене постійно шумить в вухах, таке враження, що я – в літаку.
Дмитро Кидалюк планує ще раз їхати на лікування до Польщі.
- Я постійно на таблетках, – каже він. – Але тримаюся, не падаю духом. Мушу жити!
Чоловік дякує усім, хто підтримує його фінансово та морально. Адже після того, як волонтери поширили про нього інформацію в Інтернеті, до нього щодня приходять сотні смс з різних країн. Люди дякують йому за сміливість і називають героєм.
- Пишуть мені наші українці з Франції, США та інших країн, – каже пан Дмитро. – Мені дуже приємно. Та я не вважаю себе героєм. Я виконував свій громадянський обов’язок, бо не міг залишатися осторонь. Як треба буде, поїду на Майдан ще, бо я – українець!
Довідка
Кошти на лікування Дмитра Кидалюка можна перерахувати на картку у Приватбанку: № 5168742322092762.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top