Головна / Суспільство / Тернополянин збирається об’їхати світ на верблюді

Тернополянин збирається об’їхати світ на верблюді

696f0dfb8285Унікальну подорож задумав досвідчений мандрівник із Тернополя Іван Онисько. Цього разу хлопець збирається об’їхати світ на верблюді.
Такий задум у нього з’явився ще півроку тому. Його він збирається втілити, як тільки знайде верблюда.
Нагадаємо, Іван почав мандрувати світом близько п’яти років тому. За цей час він побував майже у 20 країнах світу. Чимало мандрівок він провів без копійки у кишені. Нині він продумує свою подорож по етапах.
- Перший етап полягає у тому, щоб знайти верблюда і точно визначитись, чи я це буду робити, – розповідає 24-річний Іван Онисько. – Я повинен зрозуміти, чи зживусь із цією твариною, і наскільки добре. Адже досі на верблюді я навіть не катався.
Бажання подорожувати у такий спосіб у Івана виникло під час мандрівки автостопом з Туреччини в Україну, через Грузію. Під час цієї поїздки, на півночі країни, він побачив мандрівника з тваринами. Серед них був і верблюд. Утім, поспілкуватись з ним тоді не вдалось. Але картинка людини із верблюдом міцно засіла у голові.
- А вже коли був в Африці, на півночі Кенії, там побачив багато верблюдів, – додає Іван. – По-суті, вони там – єдиний транспортний засіб. Тоді я ще більше запалився бажанням подорожувати з верблюдом.
На сьогодні, каже Іван, таких мандрівок ще ніхто не робив. Великі мандрівки – були, а ось навколосвітні – ні. Утім, він переконаний, що це – реально.
- Наприклад, група казахів промандрували на верблюдах до кордонів з Австрією, через Угорщину, – додає Іван. – Це було років десять тому. Після поїздки вони заявляли, що хочуть зробити навколосвітню подорож. Тож, думаю, якщо люди, які робили велику мандрівку, заявляли про це – значить, це реально. Крім того, очолював ту експедицію директор великого національного парку і музею в Казахстані. Тобто людина, яка здатна аналізувати. Я з ними, до слова, хотів сконтактуватись. Але поки що зворотного зв’язку нема.
Цікавився Іван і тим, де можна знайти верблюда. Перша країна, яка спала на думку, це Казахстан. Тож, навіть планував поїхати туди, пожити якийсь час, а потім вже знайти гроші і купити. Одначе, зовсім недавно дізнався, що верблюдів розводять і поближче до нас – в Ставропольському краї.
- Як мені повідомили, торік верблюд коштував близько п’яти тисячі доларів, – каже він. – Наразі у мене такий грошей нема. Але те, де дістати гроші – це не проблема. Це завдання.
Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top